Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

6. PŘÁNÍ: Vzhůru do oblak


Splněné dětské přání děti s rakovinou6. přání jsme věnovali rodině v čele s vážně nemocným Teddýskem. Pokud chcete vědět více informací o účastnici a průběhu této akce, klikněte na odkaz 6. kolo: Vzhůru do oblak.Stručné informace o tomto přání

Název 6. kola:
Vzhůru do oblak

Dítě, kterému splníme přání:
Teddýsek

Onemocnění/handicap:
zhoubný nádor a metastáze

Co pro Teddýska a jeho rodinu připravujeme:
příjemně strávený den s bohatým programem, který bude zakončen letem horkovzdušným balonem

Co má rád:
psy, kočky, Angry Birds, hry na tabletu, společenské hry, kreslení, modelování, zpívání, animované pohádky a rodinné výlety

Patron akce:
Martin Pošta (zpěvák, herec a kouč osobního a firemního rozvoje)

Předpokládaná realizace:
27. září 2015

Lokalita:
Praha a Středočeský kraj

Sponzoři této akce:
Coface Czech Credit Management Services

Partneři této akce:
Chad Balon,
Negotium,
hotel President,
restaurace U Bílého lva,
umělecký malír Petr Polášek, 
cukrárna U Školy,
fotograf Aleš Hrubý, 
Apogeo, 
Itx, 
Film-video.cz (Petr Lášek a Josef Psohlavec)

Jaký je pohled na svět z horkovzdušného balonu? Teddýsek už o tom ví své

splněné dětské přáníKdyž jsme oslavili chlapečkovi osmé narozeniny, přišel čas vypravit se na naši dobrodružnou cestu. Pohodlně jsme se usadili v autech a vyjeli směrem ke Konopišti, stále jsme však ještě nevěděli, zda bude možné let horkovzdušným balonem – povětrnostní podmínky byly velice proměnlivé, a tak si s námi počasí pohrávalo do poslední chvíle. Naše modlitby byly nakonec vyslyšeny a vše dobře dopadlo… vznesli jsme se s malým Teddýskem vzhůru do oblak.

Číst dál: Jaký je pohled na svět z horkovzdušného balonu? Teddýsek už o tom ví své

Teddýsek oslavil se Splněným dětským přáním 8. narozeniny, co mu rozzářilo oči?

splněné dětské přáníPosezení u vynikajícího oběda, oslava narozenin, báječné dárky a nezapomenutelný let horkovzdušným balonem, takový byl speciální program, který připravilo Splněné dětské přání pro vážně nemocného Teddýska. Bylo to velké dobrodružství, během něhož nás doprovázeli i naši věrní přátelé – kameraman Pepík a fotograf Aleš, a také patron tohoto zážitku zpěvák, herec a osobní kouč Martin Pošta. Dnes vám prozradíme, jak probíhala narozeninová oslava.

Číst dál: Teddýsek oslavil se Splněným dětským přáním 8. narozeniny, co mu rozzářilo oči?

Kočička s pejskem provázeli Teddýska a jeho sestřičku při letu balónem

teddýsekSplněné dětské přání má za sebou realizaci dalšího kola s názvem „Vzhůru do oblak“. Tentokrát bylo věnované vážně nemocnému 8letému Teddýskovi, kterému lékaři diagnostikovali rakovinu. Hlavním partnerem akce se stala firma ChadBalon. Patronem byl výjimečný člověk, skvělý zpěvák, herec a také osobní kouč Martin Pošta.

Číst dál: Kočička s pejskem provázeli Teddýska a jeho sestřičku při letu balónem

Teddýsek a jeho rodina se brzy dozví, jaký je pohled na svět z ptačí perspektivy

chadbalonSplněné dětské přání intenzivně připravuje další nezapomenutelnou akci, kterou věnuje vážně nemocnémá Teddýskovi a jeho milující rodině. Hlavním bodem programu bude let horkovzdušným balonem, který zajišťuje profesionální a léty osvědčená společnost ChadBalon. Michal Kubát, její zakladatel a majitel, nám popsal, na co se můžeme těšit, jak vyzrát na strach z výšek a proč může balón létat.

Číst dál: Teddýsek a jeho rodina se brzy dozví, jaký je pohled na svět z ptačí perspektivy

Vážně nemocný Teddýsek si přeje, aby se mohl mamince ještě jednou narodit

splněné dětské přáníV roce 2012 jsem poprvé psala článek o Teddýskovi. Jeho léčení vypadalo velice nadějně a tak by mě nikdy nenapadlo, že až o tři roky později budu připravovat rozhovor s maminkou Janou, bude stav jejího syna tak moc vážný. Splněné dětské přání ale věří v zázraky, stejně jako celá chlapečkova rodina, se kterou již brzy společně prožijeme krásný a nezapomenutelný den.

Číst dál: Vážně nemocný Teddýsek si přeje, aby se mohl mamince ještě jednou narodit

Martin Pošta, patron akce prozradil: Těším se na výraz ve tváři Teddýska

splněné dětské přáníZpěvák, herec a také kouč, to jsou všechno profese, kterým se Martin Pošta věnuje. Nyní bude mít ještě jednu důležitou roli, stane se patronem akce Vzhůru do oblak, kterou pořádá organizace Splněné dětské přání pro vážně nemocného Teddýska. Osmiletý chlapeček nemá dle prognóz lékařů velkou šanci na uzdravení, a tak si rodina užívá každou společnou chvilku naplno jako by byla poslední. Co Martina motivovalo k tomu, aby ji podpořil a podílel se na přípravě jedinečného zážitku, který ji čeká?

Číst dál: Martin Pošta, patron akce prozradil: Těším se na výraz ve tváři Teddýska

Splněné dětské přání se vznese do oblak s vážně nemocným Teddýskem

splněné dětské přání pro teddýskaJaké to asi je, když se člověk vznese vysoko do oblak a podívá se na svět z úplně jiného úhlu? Na tuto otázku bude již brzy znát odpověď 8letý Teddýsek, další nemocné dítě, které prožije s organizací Splněné dětské přání neuvěřitelné dobrodružství. Proč jsme vybrali právě jeho? Jaké zdravotní problémy ho trápí a kdo bude patronem této akce?

Číst dál: Splněné dětské přání se vznese do oblak s vážně nemocným Teddýskem

Aktuální kolo