Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

7. dětské přání: Jak jsme se o handicapované Karolínce dozvěděli?

Splněné dětské přáníS prarodiči, kteří pečují o nemocnou Káju a jejího staršího brášku Filipa, je organizace Splněné dětské přání v kontaktu již několik let. První příležitost, která se nám naskytla pro bližší seznámení bylo Speciální kolo: Vánoční přání. Karolínky rodina se stala jednou z dvanácti vybraných, které jsme díky společnosti APOGEO v roce 2013 obdarovali pod stromeček. Tenkrát jsme poprvé nastínili jejich životní příběh.

Už tenkrát nás velmi zaujalo, s jakou láskou a péčí se babička s dědou o svá vnoučata starají. Chtěli jsme je podpořit v jejich odhodlání, a tak do Kopřivnice putoval nejen dáreček pro Karolínku, ale i pro její sourozence. O druhého brášku, který je nejstarší, se stará druhá babička.


Obdrželi jsme tenkrát moc krásný pozdrav, upřímně nás potěšil:
„Dobrý den paní Martinko, dnes byl pro děti velmi vzácný den! Podařilo se nám po téměř třech měsících uskutečnit setkání všech tří sourozenců a pak rozbalili společný dárek od vás. Velice moc děkujeme. Děti měly velkou radost. Dokonce i kluci, kteří jsou správní rošťáci se vším všudy, si s chutí prohlíželi, pročítali a odtajňovali knížku, kterou v dárku našli. Bylo úžasné děti pozorovat. Děkuji vám za opravdu krásný zážitek nejen pro děti, ale také pro nás. Velmi si vás vážíme. S pozdravem a úctou Seidlovi a děti: Karolínka s bratry Filípkem a Petříkem z Kopřivnice


Splněné dětské přání

Babička Daniela se při této vzácné příležitosti organizaci Splněné dětské přání svěřila s tím, co její vnučku trápí po zdravotní stránce, a jak se situace dále vyvíjí. Připomeňte si tento zajímavý článek nazvaný Největším snem 6leté Karolínky je chodithttp://www.splnene-prani.cz/nejvetsim-snem-6lete-karolinky-je-chodit.html
 

Děkujeme sponzorům 7. dětského přání "Karolínky vysněná cesta do Paříže":
RS Development
Logio
Nadační fond AVAST
Etnetera
Zaměstnanci společnosti Etnetera
Givenio
Přátelé svaťácké kultury
Prarodiče Karolínky
Dobrovolní dárci


Partnery mise Karolínky vysněná cesta do Paříže byli:
Leo Express
Flixbus
Dostaň se ven
PartyKostym.cz
Paříž na míru

Tomuto dětskému přání poskytl exkluzivní záštitu velvyslanec Petr Drulák, který aktuálně působí na Velvyslanectví České republiky v Paříži.


Foto: Rodinný archiv

Aktuální kolo