Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Důležité oznámení o změně jména naší stránky na Facebooku

Splněné dětské přáníNaši milý příznivci, v současné době máte možnost navštěvovat na sociální síti Facebook dvě oficiální stránky Splněného dětského přání. Jedny se jmenují podle organizace „Splněné dětské přání“ a druhé najdete pod názvem „Panenky - pro handicapované i zdravé děti“. Rádi bychom vás informovali o důležité změně, v brzké době dojde k úpravě názvu.

Číst dál: Důležité oznámení o změně jména naší stránky na Facebooku

Rodinné přání: Anička se setkala se svým vzorem, Albertem Einsteinem

Splněné dětské přáníPro rodiny s nemocnými dětmi jsme připravili další krásnou akci, tentokrát mohli zájemci posílat přihlášky k návštěvě muzea Grévin, které nabízí setkání s celou řadou známých i historických osobností. Po pečlivém výběru padla naše volba na holčičku Aničku, tu trápí onemocnění zvané spinální svalová atrofie. Protože to neměla v poslední době jednoduché, chtěli jsme jí povzbudit a dopřát jí pěkný zážitek.

Číst dál: Rodinné přání: Anička se setkala se svým vzorem, Albertem Einsteinem

Naše letošní vánoční splněná přání rozzáří oči rodičům i dětem

splněné dětské přáníSplněné dětské přání se stejně jako v předchozích letech rozhodlo uspořádat úspěšnou akci Vánoční přání. Tentokrát chceme obdarovat nejen děti, ale hlavně rodiny, které se s velkou láskou po celou dobu starají o své vážně nemocné ratolesti.

Číst dál: Naše letošní vánoční splněná přání rozzáří oči rodičům i dětem

Splněné dětské přání - vyhlášení výherce dárkového balíčku

splněné dětské přáníDalší úspěšnou soutěž máme za sebou a dnes vám prozradíme, kterým směrem výherní balíček putoval. Děkujeme všem za poslané přihlášky. Pokud se na vás štěstí neusmálo, tak nebuďte smutní, neboť brzy spustíme novou akci o úžasnou výhru s Frozen neboli pohádkou Ledové království. Sledujete pečlivě naše webové stránky.

Číst dál: Splněné dětské přání - vyhlášení výherce dárkového balíčku

Velká vánoční soutěž o dárkový balíček Frozen – Ledové království

splněné dětské přáníNebude to dlouho trvat a Štědrý den zaťuká na naše dveře. Vánoční stromeček již budeme mít ozdobený, domov provoněný cukrovím a Františkem. Děti budou nadšeně pobíhat a ptát se, kdy ten Ježíšek konečně dorazí. Chcete potěšit ratolest krásným dárkem? Tak na nic nečekejte a pošlete nám přihlášku do soutěže.

Číst dál: Velká vánoční soutěž o dárkový balíček Frozen – Ledové království

Vyhlášení výherců soutěže o vstupenky na Vánoční trhy

splněné dětské přáníVánoční trhy se konají od 2. do 4. prosince 2016 na Výstavišti v pražských Holešovicích, kde najdete stánky s tradičním vánočním zbožím. Můžete se těšit na atmosféru doplněnou koledami a provoněnou vánočním pečivem.

Číst dál: Vyhlášení výherců soutěže o vstupenky na Vánoční trhy

Soutěžte a vyhrajte vstupenky na akci Vánoční trhy v Praze

splněné dětské přáníJeště stále nemáte koupené dárky pro své milované k Vánocům? Přijďte navštívit stánek organizace Splněné dětské přání na Vánoční trhy, které se uskuteční začátkem prosince v Praze. Osobně si můžete vybrat z našich originálních výrobků a tím nás podpořit, neboť váš finanční dar nám pomůže splnit přání vážně nemocným dětem.

Číst dál: Soutěžte a vyhrajte vstupenky na akci Vánoční trhy v Praze

Přijďte načerpat slavnostní atmosféru na Vánoční trhy 2016!

splněné dětské přáníAčkoli by se mohlo zdát, že sotva skončilo léto, podzim ubíhá mílovými kroky a za chvíli jsou tady Vánoce. Pro většinu z nás jsou to nejkrásnější svátky v roce a dlouho dopředu se na ně připravujeme. Pokud chcete načerpat trochu vánoční nálady, získat inspiraci na slavnostní dekorace nebo včas nakoupit originální dárky, neměli byste si nechat ujít Vánoční trhy 2016. Konají se od 2. do 4. prosince 2016 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

Číst dál: Přijďte načerpat slavnostní atmosféru na Vánoční trhy 2016!

Vyhraje krásnou kabelku a kosmetiku pro péči o pleť

splněné dětské přáníNaše soutěže, které pro vás pořádáme, jsou velice oblíbené a dnes je tu další. Dárkový výherní balíček je nabitý krásnými a praktickými věcmi. Pokud chcete potěšit dceru nebo třeba kamarádku milým dárkem, neváhejte a přihlaste se!

Číst dál: Vyhraje krásnou kabelku a kosmetiku pro péči o pleť

Ze zákulisí: Přípravy na veletrh Dětská planeta

splněné dětské přáníVe dnech od 4. do 6. listopadu se uskuteční v pražských Holešovicích veletrh Dětská planeta, na kterém najdete i stánek naší organizace. Přijďte nás osobně podpořit a vybrat si vánoční dárky pro své milované.

Číst dál: Ze zákulisí: Přípravy na veletrh Dětská planeta

Podkategorie

Aktuální kolo