Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Ze zákulisí: I my máme přání, po kterých toužíme - Martince se jedno splnilo

splněné dětské přáníKaždému by se měly plnit sny a přání, po kterých touží, a ani my nejsme výjimkou. Martina již více než rok z celého srdce toužila po návštěvě muzikálu Mamma Mia. Proč zrovna tohoto? Příběh vypráví o krásném vztahu mezi maminkou a její dcerou, je romantický, dojemný a také protkaný jejími oblíbenými písněmi od legendární skupiny ABBA. Díky hodné kamarádce se jí toto přání splnilo.

Číst dál: Ze zákulisí: I my máme přání, po kterých toužíme - Martince se jedno splnilo

Soutěžte o vstupenky na veletrh Dětská planeta

splněné dětské přáníJiž tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích uskuteční Veletrh hraček, her a dětských potřeb. Letos proběhne v termínu od 4. do 6. 11. opět pod názvem Dětská planeta. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny, pro děti je navíc připraven bohatý program. Na akci nebude chybět ani Splněné dětské přání – můžete navštívit i náš stánek a osobně si prohlédnout ručně šité výrobky z kreativní dílny Martiny Šmejkalová.

Číst dál: Soutěžte o vstupenky na veletrh Dětská planeta

Rodinné přání: Eliška navštívila zákulisí Tvoje tvář má známý hlas!

splněné dětské přáníRozdáváme radost handicapovaným a vážně nemocným dětem, jinak tomu nebylo ani u dalšího rodinného přání. Tentokrát jsme ho věnovaly desetileté Elišce, která toužila navštívit živé natáčení svého oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Připravily jsme pro ni však jedno překvapení, se kterým nepočítala – mohla nahlédnout do maskérny a osobně se seznámit s oblíbenou Ivou Pazderkovou.

Číst dál: Rodinné přání: Eliška navštívila zákulisí Tvoje tvář má známý hlas!

Eliška díky nám navštívila Tvoje tvář má známý hlas - tento díl uvidíte již v neděli!

splněné dětské přáníKoncem září jsme připravili další rodinné přání, tentokrát jste se mohli přihlásit na živé natáčení zábavné televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zájemců bylo hodně a výběr nebyl jednoduchý, nakonec jsme se rozhodli, že tuto akci věnujeme holčičce Elišce, která zrovna tou dobou podstupovala potřebnou léčbu v Praze. Zajímá vás, co jsme si pro ni připravili?

Číst dál: Eliška díky nám navštívila Tvoje tvář má známý hlas - tento díl uvidíte již v neděli!

Dokonalý přehled o všech novinkách – rozeslali jsme první mailing

splněné dětské přáníDíky zpětné vazbě od mnohých maminek jsme se v poslední době dozvěděli, že jsou rodiče o některých akcích, které Splněné dětské přání pořádá, informováni až se zpožděním nebo vůbec. Proto jsme se rozhodli začít s rozesíláním informačního mailingu, aby vám už žádná novinka neutekla!

Číst dál: Dokonalý přehled o všech novinkách – rozeslali jsme první mailing

Rodinné přání: Ondrášek poprvé v životě navštívil pražskou ZOO

splněné dětské přáníDalší akce, kterou jsme pro rodiny s handicapovanými a vážně nemocnými dětmi připravili, se uskutečnila 28. září, jednalo se o návštěvu zoologické zahrady v Praze při příležitosti 85. výročí od jejího založení. Rodinné přání jsme tentokrát věnovali jedenáctiletému Ondráškovi z Hradce Králové, o kterém jsme se dozvěděli, že má velice rád zvířátka a pražskou ZOO doposud ještě nenavštívil.

Číst dál: Rodinné přání: Ondrášek poprvé v životě navštívil pražskou ZOO

GIVT pořádal soutěž o 5000 korun – díky vám jsme vyhráli!

splněné dětské přáníProjekt GIVT se těší stále větší oblibě, o čem svědčí i vzrůstající počet fanoušků na Facebookové stránce, která v předchozím týdnu dosáhla hranice 5000 lidí. A právě při této příležitosti GIVT připravil soutěž o 5 tisíc korun, ty chtěl rozdat mezi neziskové organizace, jenž získají nejvíce hlasů. Splněné dětské přání se díky vaší volbě umístilo na krásném 3. místě.

Číst dál: GIVT pořádal soutěž o 5000 korun – díky vám jsme vyhráli!

Ze zákulisí: Pokřtili jsme s Alešem Cibulkou jeho nový kalendář

splněné dětské přáníAleš Cibulka se rozhodně nenudí. Pečlivě sleduje dění ve společnosti, natáčí nové díly zábavného pořadu Můžu dál?, se svým partnerem Michalem Jagelkou ve volných chvílí pečuje o malebnou chatičku, a když mu zbývá nějaký čas navíc, investuje ho například do příprav nového kalendáře pro pamětníky. Dalšího vydání se fanoušci dočkali již tento týden a my jsme byly u toho!

Číst dál: Ze zákulisí: Pokřtili jsme s Alešem Cibulkou jeho nový kalendář

Rodinné přání: Vydejte se za populárními hvězdami do Musée Grévin Prague

splněné dětské přáníTouží vaše dítě po setkání s Pavlem Nedvědem, Jaromírem Jágrem, Karlem Gottem, Lucií Bílou nebo třeba s hollywoodskou herečkou Cameron Diaz? Nyní máte příležitost, jak jim jejich sen splnit. Pošlete nám svou přihlášku a třeba to bude právě vaše rodina, které Splněné dětské přání věnuje jedinečný zážitek – získáte VIP vstupenky a strávíte krásný den v muzeu voskových figurín Grévin.

Číst dál: Rodinné přání: Vydejte se za populárními hvězdami do Musée Grévin Prague

Naše výrobky sklidily na veletrhu World of Beauty and Spa úspěch

splněné dětské přáníSplněné dětské přání se zúčastnilo 22. kosmetického veletrhu World of Beauty and Spa, který se uskutečnil v září. Podzimní část se i tentokrát uskutečnila v pražském veletržním areálu v Letňanech. I přes nádherné dny s letními teplotami navštívily akci téměř dvě desítky tisíc zájemců. Domů si odnášeli zážitky, inspiraci, různé produkty a někteří také naše ručně vyráběné kabelky, tašky nebo polštářky.

Číst dál: Naše výrobky sklidily na veletrhu World of Beauty and Spa úspěch

Podkategorie

Aktuální kolo