Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Rodinné přání aneb speciální den v pražské ZOO jsme věnovali Ondráškovi

splněné dětské přání Splněné dětské přání připravilo další krásnou akci pro rodiny s handicapovanými a vážně nemocnými dětmi, tentokrát se jednalo o návštěvu zoologické zahrady v Praze při speciální příležitosti 85. výročí od jejího založení. I tentokrát jsme obdrželi mnoho hezkých přihlášek, štěstí se usmálo na rodinu z Hradce Králové.

Číst dál: Rodinné přání aneb speciální den v pražské ZOO jsme věnovali Ondráškovi

Avast pomáhá plnit sny se Splněným dětským přáním

nadační fond AVASTRádi bychom se s vámi podělili o radostnou novinku – Splněné dětské přání po více než 4,5letém fungování získalo svůj první grant! Nadační fond AVAST schválil žádost, s níž jsme se přihlásili do grantového řízení, a rozhodl se podpořit naši záslužnou činnosti.

Číst dál: Avast pomáhá plnit sny se Splněným dětským přáním

Na živé natáčení show Tvoje tvář má známý hlas vyrazí Eliška s maminkou

tvoje tvář má známý hlasSplněné dětské přání vyhlásilo nové rodinné přání s možností zúčastnit se osobně televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Přišlo nám hodně přihlášek a výběr byl tentokrát opravdu těžký. Právě teď se dozvíte, která rodina si užije již brzy jedinečný zážitek a vyrazí do ateliéru na živé natáčení.

Číst dál: Na živé natáčení show Tvoje tvář má známý hlas vyrazí Eliška s maminkou

Rodinné přání: Zúčastněte se 85. výročí založení pražské ZOO

splněné dětské přáníVe středu 28. září oslaví Zoologická zahrada v Praze 85. výročí svého založení. Pokud i vaše ratolest miluje zvířátka a vše, co s nimi souvisí, pošlete nám svou přihlášku a můžete si s celou rodinou užít krásný den s bohatým doprovodným programem. Splněné dětské přání vám věnuje vstupné v hodnotě až 700 korun!

Číst dál: Rodinné přání: Zúčastněte se 85. výročí založení pražské ZOO

Uskutečnili jsme další rodinné přání, tentokrát pro Zuzanku v Muzeu kostek

splněné dětské přáníDalší akci uspořádala organizace Splněné dětské přání pro holčičku, která velice statečně bojuje s vážnou nemocí. Přijela s maminkou z Ostravy na kontrolu do pražské nemocnice Motol a odpoledne strávila s námi v největších muzeu Lega na světě. Paní Xenie byla velice ráda, že se mohla odreagovat od každodenních starostí a společně se svou dcerkou měly možnost prožít prima den.

Číst dál: Uskutečnili jsme další rodinné přání, tentokrát pro Zuzanku v Muzeu kostek

Vyhlašujeme výherce soutěže o prázdninový dárkový balíček

splněné dětské přáníOrganizace Splněné dětské přání připravila soutěž pro vážně nemocné a handicapované děti. Měli jste tak možnost zpestřit si závěr prázdnin. Kdo měl tentokrát štěstí, kam výhra bude putovat a komu udělá radost? To vše se dozvíte právě teď!

Číst dál: Vyhlašujeme výherce soutěže o prázdninový dárkový balíček

Ze zákulisí: Přípravy Splněného dětského přání na veletrh World of Beauty and Spa

splněné dětské přáníJiž měsíc u nás probíhají velké přípravy na oblíbený kosmetický veletrh, jehož podzimní část se uskuteční v areálu PVA EXPO Letňany již tento pátek a sobotu. Organizátoři akce se i tentokrát rozhodli Splněné dětské přání podpořit, v rámci spolupráce nám umožnili mít na World of Beauty and Spa vlastní stánek, kde můžeme návštěvníkům představit nejen výrobky, které vlastnoručně šijeme, ale především také aktivity, jimž se věnujeme. Za jejich podporu jsme jim velice vděčné. Pokud se na veletrh také chystáte, zavítejte do haly 2 a hledejte stánek s označením C 58.

Číst dál: Ze zákulisí: Přípravy Splněného dětského přání na veletrh World of Beauty and Spa

Srdečně vás zveme na 22. veletrh Wordl of Beauty and Spa

world of beauty and spaDalší ročník oblíbeného kosmetického veletrhu se uskuteční v halách areálu PVA Expo Praha – Letňany od 9. do 10. září. Návštěvníkům nabídne novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek. Nebude chybět kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, přípravky pro wellness a spa i mnoho dalšího. Splněné dětské přání bude mít na veletrhu rovněž svůj vlastní stánek!

Číst dál: Srdečně vás zveme na 22. veletrh Wordl of Beauty and Spa

Splňte svým dětem přání – zúčastněte se živého natáčení Tvoje tvář má známý hlas!

tvoje tvář má známý hlasPrvní řada televizní show Tvoje tvář má známý hlas získala u malých i velkých diváků velkou oblibu. Již v neděli 4. září startuje zbrusu nová série v čele s Miroslavem Etzlerem, Janem Cinou, Romanem Vojtkem, Davidem Gránským, Ivanou Jirešovou, Martou Jandovou, Markétou Procházkovou a Annou Julií Slováčkovou. Nebude to dlouho trvat a celé Česko podlehne nové mánii. Pokud patří mezi fanoušky i vaše dítko, udělejte mu radost a vezměte ho na živé natáčení této show. Stačí nám poslat svou přihlášku!

Číst dál: Splňte svým dětem přání – zúčastněte se živého natáčení Tvoje tvář má známý hlas!

Zpestřete si konec prázdnin, soutěžte o super balíček cen!

splněné dětské přáníPrázdniny se pomalu blíží ke svému konci a děti zase začnou od září chodit do školy. Chtěli jsme vám příchod podzimu zpříjemnit něčím hezkým, proto pro vás organizace Splněné dětské přání připravila soutěž o dárkový balíček obsahující spoustu lákavých věcí. A to nejlepší – této soutěže se může zúčastnit skutečně každá rodina!

Číst dál: Zpestřete si konec prázdnin, soutěžte o super balíček cen!

Podkategorie

Aktuální kolo