Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Soutěžte s kosmetickým veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

splněné dětské přání22. veletrh kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 9. a 10. září 2016 – výlet do světa krásy, pohody i nezapomenutelných zážitků a nových zkušeností. Zapojte se do naší soutěže a můžete vyhrát vstupenku pro sebe i svůj doprovod.

Číst dál: Soutěžte s kosmetickým veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

Vydejte se za kosmetikou do Letňan na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

splněné dětské přáníV poprázdninovém týdnu 9. a 10. září 2016 se v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY představí již 22. veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Více než tři sta vystavovatelů nabídne široké spektrum známých a prestižních značek profesionální, přírodní či dekorativní kosmetiky, wellnes péče a mnoha dalších oblastí pro krásné tělo a duši.

Číst dál: Vydejte se za kosmetikou do Letňan na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Splněné dětské přání vyrazilo na výlet za Vanesskou do Starých Splavů

splněné dětské přáníZakladatelky organizace Splněné dětské přání Martina a Kristýna Šmejkalovy uspořádaly v roce 2012 svou úplně první úspěšnou akci pro nemocnou osmiletou holčičku Vanessku, která si velice přála vidět naživo svůj oblíbený muzikál Kleopatra. O víkendu jsme se rozhodly, že vyrazíme na výlet a navštívit celou jejich rodinu, abychom se dozvěděly, jak se všem daří. Jak proběhlo naše setkání, se dozvíte v tomto článku.

Číst dál: Splněné dětské přání vyrazilo na výlet za Vanesskou do Starých Splavů

Chcete se zúčastnit natáčení nové řady show Tvoje tvář má známý hlas?

splněné dětské přáníZábavná show Tvoje tvář má známý hlas odhalila ve čtvrtek 4. srpna poslední dva soutěžící! Prozradíme vám kompletní osmičku známých osobností, které se budou každý týden předvádět v nových proměnách ikon českého a světového showbyznysu. Pokud si vaše ratolest tuto úspěšnou televizní show oblíbila, máte jedinečnou příležitost, jak jí udělat radost – pošlete svou přihlášku a můžete se zúčastnit další akce, kterou uspořádá Splněné dětské přání pro handicapované a nemocné děti.

Číst dál: Chcete se zúčastnit natáčení nové řady show Tvoje tvář má známý hlas?

Fanděte v nejlepší formě společně s PENNY

splněné dětské přáníBlížící se letní Olympiáda kráčí ruku v ruce i s gastronomií. Pokud doma plánujete menší sešlost sportovních fanoušků, je třeba zamyslet se nad vydatným menu na posilněnou. S inspirací vám pomůže PENNY, které v rámci své věrnostní rozšiřuje nabídku zapékacího nádobí Fontignac o třídílnou sadu dětských příborů, nerezovou naběračku a hlubokou pánev s pokličkou. Inspiraci na přípravu pohoštění naleznete v níže uvedeném receptu.

Číst dál: Fanděte v nejlepší formě společně s PENNY

Soutěž o rodinné vstupné na letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě - Mikulov

splněné dětské přání

Nenechte si ujít letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě! Můžete se těšit na hudební program a bohatou nabídku občerstvení, obzvláště pak na masové speciality Naši řezníci. Nezapomeňte vzít i s své děti. Pro ně je připravena spousta zábavy - sportovní aktivity, kreativní dílny a další překvapení. Zapojte se do této soutěže – 3 výherci získají rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti na koncert, který se uskuteční 19. 8. v Mikulově.

 

 

Číst dál: Soutěž o rodinné vstupné na letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě - Mikulov

Recept na cibulový chleba se slaninou a soutěž o poukázky na nákup

splněné dětské přáníMáte rádi vůni čerstvého chleba? Zbožňujete, když můžete uždibovat lahodný měkký bochánek? Upečte si domácí pečivo, na kterém si smlsne celá rodina. Zapojte se do soutěže, kterou pro vás připravilo Splněné dětské přání, a vyhrajte poukázku na nákup v Penny Marketu.

Číst dál: Recept na cibulový chleba se slaninou a soutěž o poukázky na nákup

Rodinné přání: Terapie muzikálem aneb Vanda konečně promluvila!

splněné dětské přáníSplněné dětské přání vyhlásilo další rodinné přání, které bylo tentokrát velice úspěšné. Šťastné mamince se splnilo velké přání, neboť její dcera dokázala překonat své onemocnění a díky tomu prožila báječné odpoledne na muzikálu Děti Ráje. Věříme tomu, že naše akce byla úspěšným začátkem nových dívčích přátelství.

Číst dál: Rodinné přání: Terapie muzikálem aneb Vanda konečně promluvila!

Soutěž o rodinné vstupné na letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě

splněné dětské přáníNenechte si ujít letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě! Můžete se těšit na hudební program a bohatou nabídku občerstvení, obzvláště pak na masové speciality Naši řezníci. Nezapomeňte vzít i s své děti. Pro ně je připravena spousta zábavy - sportovní aktivity, kreativní dílny a další překvapení. Zapojte se do této soutěže – 3 výherci získají rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti na koncert, který se uskuteční 15. 7. v Olomouci.

Číst dál: Soutěž o rodinné vstupné na letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě

Odměna za vysvědčení – do Muzea kostek na výstavu Lega

muzeum kostekBlíží se konec školního roku a děti budou mít prázdniny. Zvažujete jakým zajímavým dárkem odměnit i potěšit? Splněné dětské přání připravilo soutěž, ve které můžete vyhrát rodinnou vstupenku do Muzea kostek v Praze.

Číst dál: Odměna za vysvědčení – do Muzea kostek na výstavu Lega

Podkategorie

Aktuální kolo