Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Látková panenka Martinka pomáhá dětem lépe zvládat rehabilitační cviky

splněné dětské přání rehabilitační panenkaDiplomovaná specialistka Markéta Růžičková je registrovaná fyzioterapeutka, která se věnuje dětské vývojové rehabilitaci. Dojíždí k maminkám domů, nebo cvičení provádí v útulné domácí ordinaci v Praze. Každá návštěva trvá zhruba 60 minut. Děti tak mají dostatek času na adaptaci a předvedení dovedností, jaké zvládají a jaké ne. Teď mají ke cvičení i novou panenku, která jim ulehčí cvičení a poskytne prima zábavu.

Číst dál: Látková panenka Martinka pomáhá dětem lépe zvládat rehabilitační cviky

Připravujeme první vinnou degustaci pro potenciální sponzory

splněné dětské přáníRádi bychom Vás informovali o vinné degustaci, kterou pořádá nezisková organizace Splněné dětské přání pro majitele a odpovědné zástupce firem. Akce se uskuteční ve středu 25. června 2014 od 19 hodin v útulném salonku restaurace Potrefená husa – Albertov, Praha 2.

Číst dál: Připravujeme první vinnou degustaci pro potenciální sponzory

Chcete se osobně zúčastnit slavnostního finále televizní soutěže Hlas Česko Slovenska? Zapojte se do naší soutěže!

hlas česko slovenskaHlas Česko Slovenska se blíží do finále – už ve středu 18. června budeme vědět, kdo se stane vítězem a tedy i právoplatným majitelem 2 milionů korun. Splněné dětské přání u této významné akce samozřejmě nemůže chybět. Ve spolupráci s televizním štábem připravujeme další rodinné přání a také soutěž pro facebookové fanoušky. Živého přenosu se zúčastní 2 rodiny s nemocnými dětmi a 1 výherce.

Číst dál: Chcete se osobně zúčastnit slavnostního finále televizní soutěže Hlas Česko Slovenska? Zapojte se...

Rodinné přání: 2. semifinálový večer Hlasu Česko Slovenska byl skutečně napínavý!

hlas česko slovenska 2014Sotva zaklepal červen na dveře, Splněné dětské přání už pečlivě připravovalo další kulturní akci, na kterou by mohly vyrazit rodiny s nemocnými dětmi. A protože sklidilo poslední rodinné přání velký úspěch, rozhodly se ho organizátorky zopakovat! Na druhý semifinálový večer televizní soutěže Hlas Česko Slovenska vyrazily ve středu 4. 6. holčičky Zuzanka, Dominika a Kristýnka spolu se svými nejbližšími. A i tentokrát se všichni výtečně bavili.

Číst dál: Rodinné přání: 2. semifinálový večer Hlasu Česko Slovenska byl skutečně napínavý!

Rodinné přání: Které děti a rodiče potěšíme tentokrát?

hlas česko slovenskaVe dnech od 28. 5. do 2. 6. pořádalo Splněné dětské přání soutěž o účast na dalším semifinálovém večeru televizní show Hlas Česko Slovenska. Nyní už je rozhodnuto! Vybrali jsme 2 rodiny, které akce osobně zúčastní. Uvidí talentované zpěváky, moderátorskou dvojici Tinu a Leoše a samozřejmě také pětici porotců – Pepu Vojtka, Daru Rolins, Michala Davida, Martu Jandovou a Mika Spirita. Na koho se usmálo štěstí?

Číst dál: Rodinné přání: Které děti a rodiče potěšíme tentokrát?

Nellinka a Kristýnka zavítaly na první živý přenos soutěže Hlas Česko Slovenska

hlas česko slovenskaSplněné dětské přání vzalo další rodiny za kulturou, tentokrát do barrandovských ateliérů v Praze, kde se ve středu 28. května ve večerních hodinách uskutečnilo první semifinálové kolo Hlasu Česko Slovenska. Záře reflektorů, jedinečná atmosféra a samozřejmě blízkost známých osobností doslova brali dech. Krásný zážitek si tentokrát užila 17letá Kristýnka a 16letá Nellinka.

Číst dál: Nellinka a Kristýnka zavítaly na první živý přenos soutěže Hlas Česko Slovenska

Děti ze Splněného dětského přání vyrazí na živý přenos soutěže Hlas Česko Slovenska

hlas česko slovenska 2014Ve středu 28. května 2014 se uskuteční první živý přenos talentové soutěže Hlas Česko Slovenska. Hvězdou porotu tvoří Michal David, Marta Jandová, Pepa Vojtek, Dara Rolins a Mike Spirit. Pořad začne ve 20:20 na Nově. Splněné dětské přání připravilo ve spolupráci s natáčecím štábem další rodinné přání – tentokrát budou mít krásný kulturní zážitek holčičky Nellinka a Kristýnka, které se natáčení zúčastní osobně.

Číst dál: Děti ze Splněného dětského přání vyrazí na živý přenos soutěže Hlas Česko Slovenska

Vítejte na webových stránkách neziskové organizace Splněné dětské přání

splněné dětské přáníJaro je obdobím zrození, a tak jsme i my využili tento čas pro tvorbu a spuštění nového portálu, kde se dozvíte základní informace, zajímavosti a novinky o Splněném dětském přání. Kulturní servis Puls, který o neziskové organizaci po celé dva roky informoval, bude i nadále působit jako náš mediální partner. Do internetového vyhledávače od dnešního dne zadávejte adresu www.splnene-prani.cz

Číst dál: Vítejte na webových stránkách neziskové organizace Splněné dětské přání

Rodiny s nemocnými dětmi navštívily Muzeum voskových figurín v Praze

madame tussandsSplněné dětské přání ve spolupráci s agenturou BEST Communications  zprostředkovalo 26. 4. třem vybraným rodinám s handicapovanými dětmi zajímavý kulturní zážitek. Zakladatelky neziskové organizace Martina s Kristýnou je pozvaly do Muzea voskových figurín, které v současné době nabízí nejen stálou expozici, ale navíc i speciální sekci s hollywoodskými hvězdami od Madame Tussands. Zajímá vás, zda se nám podařilo dalším nemocným dětem rozzářit oči? Čtěte dále!

Číst dál: Rodiny s nemocnými dětmi navštívily Muzeum voskových figurín v Praze

Světový den knihy: zdraví i handicapovaní umělci se pochlubili se svými výtvory

světový den knihy a autorského právaPortál Pište-Povídky.cz uspořádal ve spolupráci s Kulturním centrem 12 zábavné odpoledne v rámci Světového dne knihy a autorského práva. Návštěvníci vyslechli zajímavou přednášku a ukázky autorského čtení různých děl. Obzvláště je ohromilo vystoupení handicapované Zuzanky z Plzně, jejíž básnička vyhrála v soutěži pořádané neziskovou organizací Splněné dětské přání.

Číst dál: Světový den knihy: zdraví i handicapovaní umělci se pochlubili se svými výtvory

Podkategorie

Aktuální kolo