Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Děti ze Splněného dětského přání vyrazí na živý přenos soutěže Hlas Česko Slovenska

hlas česko slovenska 2014Ve středu 28. května 2014 se uskuteční první živý přenos talentové soutěže Hlas Česko Slovenska. Hvězdou porotu tvoří Michal David, Marta Jandová, Pepa Vojtek, Dara Rolins a Mike Spirit. Pořad začne ve 20:20 na Nově. Splněné dětské přání připravilo ve spolupráci s natáčecím štábem další rodinné přání – tentokrát budou mít krásný kulturní zážitek holčičky Nellinka a Kristýnka, které se natáčení zúčastní osobně.

Číst dál: Děti ze Splněného dětského přání vyrazí na živý přenos soutěže Hlas Česko Slovenska

Vítejte na webových stránkách neziskové organizace Splněné dětské přání

splněné dětské přáníJaro je obdobím zrození, a tak jsme i my využili tento čas pro tvorbu a spuštění nového portálu, kde se dozvíte základní informace, zajímavosti a novinky o Splněném dětském přání. Kulturní servis Puls, který o neziskové organizaci po celé dva roky informoval, bude i nadále působit jako náš mediální partner. Do internetového vyhledávače od dnešního dne zadávejte adresu www.splnene-prani.cz

Číst dál: Vítejte na webových stránkách neziskové organizace Splněné dětské přání

Rodiny s nemocnými dětmi navštívily Muzeum voskových figurín v Praze

madame tussandsSplněné dětské přání ve spolupráci s agenturou BEST Communications  zprostředkovalo 26. 4. třem vybraným rodinám s handicapovanými dětmi zajímavý kulturní zážitek. Zakladatelky neziskové organizace Martina s Kristýnou je pozvaly do Muzea voskových figurín, které v současné době nabízí nejen stálou expozici, ale navíc i speciální sekci s hollywoodskými hvězdami od Madame Tussands. Zajímá vás, zda se nám podařilo dalším nemocným dětem rozzářit oči? Čtěte dále!

Číst dál: Rodiny s nemocnými dětmi navštívily Muzeum voskových figurín v Praze

Světový den knihy: zdraví i handicapovaní umělci se pochlubili se svými výtvory

světový den knihy a autorského právaPortál Pište-Povídky.cz uspořádal ve spolupráci s Kulturním centrem 12 zábavné odpoledne v rámci Světového dne knihy a autorského práva. Návštěvníci vyslechli zajímavou přednášku a ukázky autorského čtení různých děl. Obzvláště je ohromilo vystoupení handicapované Zuzanky z Plzně, jejíž básnička vyhrála v soutěži pořádané neziskovou organizací Splněné dětské přání.

Číst dál: Světový den knihy: zdraví i handicapovaní umělci se pochlubili se svými výtvory

Nemocné a handicapované děti vyrazí do Muzea voskových figurín

madame tussandsNezisková organizace Splněné dětské přání vezme za kulturou další rodiny s handicapovanými a nemocnými dětmi. Tentokrát společně s Kristýnou a Martinou Šmejkalovými vyrazí do Muzea voskových figurín v Praze, kde uvidí nejen stálou expozici, ale navíc i speciální sekci Madame Tussands, ve které se nachází 8 soch známých hollywoodských hvězd.

Číst dál: Nemocné a handicapované děti vyrazí do Muzea voskových figurín

Podpořte neziskovou organizaci Splněné dětské přání, dostanete krásný dárek!

splněné dětské přáníSplněné dětské přání plní handicapovaným a nemocným dětem jejich kulturní sny, a zároveň pomáhá rodinám ve znovu začleňování do společnosti. Pokud chcete její úsilí podpořit a přidat ruku k dílu, můžete pomoci dobrovolným finančním darem. Ti, kteří by za svůj příspěvek chtěli něco získat, mohou vybírat z nové kolekce dárkových předmětů.

Číst dál: Podpořte neziskovou organizaci Splněné dětské přání, dostanete krásný dárek!

Potkejte známé osobnosti tváří v tvář, navštivte novou výstavu voskových figurín

madame tussandsSvětoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds otevírá v pražském Muzeu voskových figurín speciální expozici, první svého druhu ve střední a východní Evropě. Nezisková organizace Splněné dětské přání při této příležitosti připravila další akci, kdy vezme 3 vybrané rodiny s handicapovanými či nemocnými dětmi za kulturou – přihlaste se do soutěže a můžete být mezi nimi!

 

Číst dál: Potkejte známé osobnosti tváří v tvář, navštivte novou výstavu voskových figurín

Maminka Žaneta: Byl to nádherný zážitek, který ještě více spojil naši rodinu

 splněné dětské přání a kristýnkaSobota 22. února se stala nevšedním dnem nejen pro herce muzikálu Děti Ráje, obzvláště pak pro patrony akce Šárku Markovou a Františka Pytlouna, ale především pro 17letou Kristýnku z Litvínova. Splněné dětské přání umožnilo holčičce s Downovým syndromem prožít její sen – zazpívala si na jevišti jako skutečná hvězda. Její maminka nám prozradila své dojmy a zážitky, a také jak tato akce rodinu ovlivnila.

Číst dál: Maminka Žaneta: Byl to nádherný zážitek, který ještě více spojil naši rodinu

Petra Junková: Kdybych byla bohatá, pomáhala bych, jak jen by to bylo možné

petra junková a splněné dětské přáníV Bílině na severu České republiky se už tento pátek, 28. února 2014, uskuteční tradiční charitativní ples, na který zavítají nejen tamní studenti, ale i obyvatelé. Oslovili jsme pořadatelku Petru Junkovou, aby nám prozradila, co ji k založení této akce motivovalo. Nastínila nám ve zkratce historii akce i zajímavosti o městě, ve kterém žije.

Číst dál: Petra Junková: Kdybych byla bohatá, pomáhala bych, jak jen by to bylo možné

Charitativní ples v Bílině pomůže k plnění dalších dětských přání

charitativní ples v bíliněV pátek 28. února ožije kulturní dům Kaskáda každoroční společenskou akcí, kterou navštěvují nejen lidé z Bíliny, ale i širokého okolí. Zažitou tradicí je, že se výtěžek z plesu věnuje vybrané neziskové organizaci nebo rodině s nemocným dítětem. Letos se organizátorka Petra Junková rozhodla podpořit Splněné dětské přání.

Číst dál: Charitativní ples v Bílině pomůže k plnění dalších dětských přání

Podkategorie

Aktuální kolo