Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Co popřáli zpěváci z muzikálu Děti Ráje naší organizaci do nového roku 2014?

děti rájeMuzikál Děti Ráje zakončil předchozí rok speciálním silvestrovským představením, ve kterém se objevili téměř všichni protagonisté. Kdo chce proslulou show vidět, musí si pospíšit – v divadle Goja Music Hall se bude hrát pouze do března 2014. Oslovili jsme několik účinkujících, kteří velmi dobře znají Splněné dětské přání a zeptali se jich, co by neziskové organizaci popřáli pro letošní rok.

Číst dál: Co popřáli zpěváci z muzikálu Děti Ráje naší organizaci do nového roku 2014?

Gábince se stýská po Martinu Dejdarovi, ale i po ostatních kamarádech

splněné dětské přání gábinkaSplněné dětské přání dostálo svému slibu, který dalo patnáctileté Gábince a vypravilo se za ní na výlet do Písku. Holčičce se v říjnu splnil její sen, když se díky neziskové organizaci stala na jeden den cvičitelkou lachtanů. V průběhu odpoledne prozradila, že se jí po drezérce Perry, jejím zvířecím kamarádovi Teddym i patronovi kola, kterým byl Martin Dejdar, velmi stýská. Umožníme vám nahlédnout do jejího krásného pokojíčku a odhalíme, po čem ještě malá rebelka touží.

Číst dál: Gábince se stýská po Martinu Dejdarovi, ale i po ostatních kamarádech

Gábinčino splněné přání sklízí velký úspěch

splněné dětské přání gábinkaV pátek 11. října rozzářila nezisková organizace Splněné dětské přání oči dalšímu handicapovanému dítěti. Další kolo, tentokrát s názvem Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů, proběhlo v rámci rodinné show Cirkus Cirkus Classic za podpory patrona Martina Dejdara. Akce sklidila u návštěvníků, kteří na ni zavítali, velký ohlas. Řada z nich pak občanské sdružení podpořila dobrovolným příspěvkem, nebo zakoupením ručně vyráběné panenky.

Číst dál: Gábinčino splněné přání sklízí velký úspěch

Třetí přání splněno – Gábinka se stala cvičitelkou lachtanů

splněné dětské přání gábinkaCirkus Cirkus Classic ožil 11. října 2013 k nepoznání. Mezi návštěvníky se objevila i řada známých tváří, které přišly podpořit třetí kolo neziskové organizace Splněné dětské přání. Patnáctiletá Gábinka z Písku se chtěla stát na jeden den cvičitelkou lachtanů. Podporoval ji při tom její nový kamarád a patron kola Martin Dejdar. Jak probíhal jejich společný den? Podařilo se nakonec uskutečnit vystoupení s lachtanem Teddym?

Číst dál: Třetí přání splněno – Gábinka se stala cvičitelkou lachtanů

Gábince se splní sen – setká se s Martinem Dejdarem a živým lachtanem

splněné dětské přání gábinkaJaké je dostat pusu od lachtana a objevit se v záři reflektorů během večerní show, si už v pátek 11. října vyzkouší patnáctiletá Gábina z Písku. Tu vybralo Splněné dětské přání ze všech přihlášených kandidátů jako nejvhodnější adeptku. Holčička, která je na invalidním vozíku, prožije jedinečný den po boku Martina Dejdara, cvičitelky Perry Pedersen a jejího lachtana Teddyho. Akci přijdou podpořit i další známé osobnosti.

Číst dál: Gábince se splní sen – setká se s Martinem Dejdarem a živým lachtanem

Víte, čemu se aktuálně věnuje český herec a moderátor Martin Dejdar?

martin dejdar a splněné dětské přáníPříznivce soutěže Česko Slovensko má talent velmi překvapilo zjištění, že se na televizních obrazovkách již nebudou vídat s Martinem Dejdarem, který byl třetím členem odborné poroty. Herec ale nezahálí, svůj čas využívá naplno a věnuje se řadě aktivit. Patří mezi ně působení v divadle, moderování, natáčení seriálů a aktuálně i charitativní činnost. Oblíbený showman spojil síly s neziskovou organizací Splněné dětské přání, která pro něj připravila nelehký úkol.

Číst dál: Víte, čemu se aktuálně věnuje český herec a moderátor Martin Dejdar?

Staň se cvičitelem lachtanů!

splněné dětské přání lachtan a perryMilí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Číst dál: Staň se cvičitelem lachtanů!

Terezka prozradila: Zapomněly jsme na všechna trápení, která jsme dosud měly!

splněné dětské přáníSplněné dětské přání uspořádalo ve spolupráci s pražským Divadlem Kalich další nezapomenutelný zážitek, a to patnáctileté Terce z Kadaně. Slečna trpí oční vadou, která jí způsobuje trápení v podobě děsivých migrén. Na své zdravotní problémy však mohla alespoň na chvíli zapomenout při návštěvě muzikálu Pomáda. Jaký to byl pro ni zážitek a co se jí nejvíce líbilo, se dozvíte v tomto rozhovoru.

Číst dál: Terezka prozradila: Zapomněly jsme na všechna trápení, která jsme dosud měly!

Terezce se splnil sen, poprvé viděla živý muzikál a nahlédla do jeho zákulisí

splněné dětské přáníNezisková organizace Splněné dětské přání rozzářila oči dalšímu nemocnému dítěti. Tentokrát se organizátorky ujaly patnáctileté Terezky z Kadaně, které život komplikuje vážná oční vada. To jí však nezabránilo v tom, aby si užila svou první návštěvu divadla a okusila kouzlo muzikálu Pomáda. Po představení ji však čekalo ještě jedno překvapení – setkala se s protagonisty, kteří ztvárnili hlavní role.

Číst dál: Terezce se splnil sen, poprvé viděla živý muzikál a nahlédla do jeho zákulisí

Ondřej Čermák prozradil, jaké je být tátou na mateřské

táta na mateřskéVelice nás zaujal rodinný web Táta na mateřské pohledem otce. Požádali jsme proto jeho zakladatele a provozovatele Ondřeje Čermáka o rozhovor, ve kterém by nám prozradil, jak ke svému nápadu přišel a co ho motivovalo k realizaci zmíněného portálu. Měl odvahu nejen o všem otevřeně mluvit, ale také se nám zcela upřímně svěřil se svými osobními pocity, jaké to je být tátou na mateřské.

Číst dál: Ondřej Čermák prozradil, jaké je být tátou na mateřské

Podkategorie

Aktuální kolo