Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Pražský Majáles: Vynechej 1 pivo, vyplníš přání dětem!

pražský majáles 2013Oblíbené oslavy studentského života, jara a života dorazily také do české metropole. V úterý 30. dubna 2013 vyvrcholí hlavní hudebním a doprovodným programem, který má tradičně zázemí v pražské Stromovce. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu zábavy, kvalitní muziku a samozřejmě nápoje a pochutiny všeho druhu. Festivalu se zúčastní i Splněné dětské přání.

Číst dál: Pražský Majáles: Vynechej 1 pivo, vyplníš přání dětem!

Splněné dětské přání spojilo síly s českými lakrosistkami

splněné dětské přáníHráčky lakrosu reprezentující barvy České republiky se dostaly do úzkých – kvůli nedostatku financí nemohou na letošní mistrovství, které se uskuteční v červenci v kanadském městě Oshawa. Tři roky pilných a usilovných příprav přišly na zmar. Lakrosistky však našly zajímavý způsob, jak na tuto problematiku upozornit. Na pomoc si přizvaly občanské sdružení Splněné dětské přání.

Číst dál: Splněné dětské přání spojilo síly s českými lakrosistkami

2. KOLO: První setkání s Nellinkou

splněné dětské přání nellinkaObčanské sdružení Splněné dětské přání vybralo další dítě, kterému vyplní jeho kulturní sen. Tentokrát se dostala řada na Nellinku. Ta z celého srdce toužila po setkání se svou oblíbenou zpěvačkou Markétou Konvičkovou. Její přání však získalo mnohem rozsáhlejší a originálnější podobu. Jaké byly první dojmy z této veselé a usměvavé holčičky, prozradila v rozhovoru organizátorka projektu Martina Šmejkalová.

Číst dál: 2. KOLO: První setkání s Nellinkou

Vracíme se do akce!

splněné dětské přáníZdálo se vám, že jste o dlouho neslyšeli žádné novinky ani zajímavosti o Splněném dětském přání? Po krátké pauze o sobě dávají organizátorky projektu, jehož cílem je plnit kulturní přání handicapovaným a nemocným dětem, opět vědět. Co je poslední dobou trápilo a jaké budou jejich další plánované kroky? Vše se dozvíte v tomto článku.

Číst dál: Vracíme se do akce!

Sběr plastových víček - pro někoho nesmysl, pro jiného velká pomoc

sběr plastových víčekMaminky často oslovují Splněné dětské přání s dotazem - jak a která plastová víčka se mohou sbírat, aby podpořily rodiny s handicapovanými dětmi nebo nastřádaly finance pro své vlastní potomky. Protože jsme neznali odpovědi, oslovili jsme společnost HOTTECH, která se sběru víček věnuje. Sympatický majitel firmy pan Horký nám velice ochotně poskytnul rozhovor a trpělivě odpovídal na naše zvídavé otázky.

Číst dál: Sběr plastových víček - pro někoho nesmysl, pro jiného velká pomoc

Splněné dětské přání oslavuje 1. narozeniny

splněné dětské přáníRozzářené oči, smích dětí i jejich rodičů, šťastný úsměv na tváři a nezapomenutelný zážitek na celý život. To by si přáli organizátoři Splněného dětského přání zažít pokaždé, když vyplní handicapovanému či nemocnému dítěti jeho kulturní přání. Život přináší mnoho malých i velkých starostí, které je potřeba vyvážit krásnými okamžiky. Originální projekt má 1. výročí, a protože k oslavám patří dárky, nebudou chybět ani v tomto případě.

Číst dál: Splněné dětské přání oslavuje 1. narozeniny

Ohlédnutí za 1. rokem a důležité novinky

splněné dětské přáníZa pár dní to bude rok, od doby kdy Splněné dětské přání vzniklo a splnilo sen prvnímu dítěti. Pilotní kolo sklidilo velmi pozitivní reakce, stejně jako ručně vyráběné panenky, které vyrábí samy zakladatelky. Jaké zásadní novinky a změny plánují na rok 2013?

Číst dál: Ohlédnutí za 1. rokem a důležité novinky

Splněné dětské přání: Konec světa tour 2012 vydražilo panenky za 50 tisíc korun!

konec světa tour 2012Do pražského klubu Hard Rock Cafe v neděli 3. února 2013 opět zavítala oblíbená česká kapela Legendy se vrací, aby předvedla další povedené hudební vystoupení. Na akci pozvali také organizátorky Splněného dětského přání, které pro rockery vyrobily 10 speciálních edic ručně vyšívaných panenek, jež se pak dražily na jednotlivých koncertech v rámci Konec světa tour 2012. Originální nápad návštěvníky oslovil. Kladný ohlas se projevil i na výtěžku z akce.

Číst dál: Splněné dětské přání: Konec světa tour 2012 vydražilo panenky za 50 tisíc korun!

Petr Šiška: Na turné jsme 1 panenku Markéty Konvičkové vydražili za 10 000 Kč

petr šiškaSplněné dětské přání spojilo síly s oblíbenou českou kapelou Legendy se vrací a pro jejich koncertní štaci Konec světa tour 2012, která se uskutečnila koncem loňského roku, připravilo 10 sad panenek s jejich vlastní podobiznou. Sérii deseti panenek vyrobili také pro Markétu Konvičkovou, ta je na vystoupeních doprovázela. Jaký ohlas tato originální akce sklidila u publika, prozradil lídr kapely Petr Šiška.

Číst dál: Petr Šiška: Na turné jsme 1 panenku Markéty Konvičkové vydražili za 10 000 Kč

Jaký výtěžek přineslo turné kapely Legendy se vrací 2012?

 legendy se vracíOblíbená česká kapela, o níž říká její lídr Petr Šiška, že je jediná, která nemá čas hrát písničky, proto hraje pouze hity, zakončila úspěšně svou koncertní šňůru Konec světa tour 2012. Na vystoupeních ji doprovázela také zpěvačka Markéta Konvičková a začínající umělec Daniel Mrózek. Rockeři nabídli divákům spoustu dobré muziky, vtipů, humorných příběhů a také netradiční dražbu panenek na podporu Splněného dětského přání.

Číst dál: Jaký výtěžek přineslo turné kapely Legendy se vrací 2012?

Podkategorie

Aktuální kolo