Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Nominovali jsme dobrovolnice organizace Splněné dětské přání na cenu Křesadlo

Splněné dětské přáníHESTIA každoročně uděluje ocenění zvané Křesadlo, určené dobrovolníkům za jejich dlouhodobou práci ve prospěch druhých. Porotci letos mezi nominovanými najdou kromě jiných i jména zakladatelek organizace Splněné dětské přání, Martiny a Kristýna Šmejkalových, které už 6 let v rámci dobrovolnictví pomáhají handicapovaným dětem a jejich rodinám.

Číst dál: Nominovali jsme dobrovolnice organizace Splněné dětské přání na cenu Křesadlo

World of Beauty & Spa: Blíží se jarní veletrh a Splněné dětské přání bude u toho

Splněné dětské přáníInspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše si odnesou návštěvníci 25. kosmetického veletrhu World of Beauty & Spa pořádaného v pražském areálu PVA EXPO ve dnech 16. a 17. března 2018. Na akci najdete již tradičně i stánek organizace Splněné dětské přání s nabídkou výrobků z naší dílny. Přijďte si vybrat novou kabelku, tašku nebo třeba polštářek. Udělejte si radost, nechte se krásně hýčkat a užijte si prima den!

Číst dál: World of Beauty & Spa: Blíží se jarní veletrh a Splněné dětské přání bude u toho

SOUTĚŽ: Pochlubte se vysvědčením a vyhrajte!

Splněné dětské přáníPoslední lednový den je tu a to znamená pro mnohé rodiny jedna – dnes se bude předávat vysvědčení. Organizace Splněné dětské přání pro vás připravila soutěž o výherní balíček, který obsahuje spoustu zajímavých cen. Chcete ho získat? Pošlete nám fotku vašeho dítka s vysvědčením, odpovězte na jednoduchou otázku a může být třeba váš!

Číst dál: SOUTĚŽ: Pochlubte se vysvědčením a vyhrajte!

Rodinná akce: Medvídek Mioli pobavil vážně nemocnou Veroniku

Splněné dětské přáníKaždý rodič si přeje pro své dítě jen to nejlepší, a když ho vidí šťastné a spokojené, pomáhá mu to mnohé těžkosti v životě překonat. A právě takové radostné okamžiky chtěla zajistit organizace Splněné dětské přání nemocné holčičce Verunce. Ta přijela z Ústí nad Labem se svými rodiči a bráškou Petrem, aby navštívila rodinnou show Medvídek Mioli a objevila kouzlo sváteční Prahy.

Číst dál: Rodinná akce: Medvídek Mioli pobavil vážně nemocnou Veroniku

Soutěž: Získej kalendář s exkluzivním věnováním od Aleše Cibulky

Splněné dětské přáníPatří známý moderátor Aleš Cibulka k vašim oblíbencům? Pak by vám doma neměl chybět Jubilejní 10. Cibulkův kalendář pro pamětníky na rok 2018. Pokud po něm toužíte, zapojte se do naší soutěže a můžete získat speciální kousek, který Aleš Cibulka věnoval organizaci Splněné dětské přání. Obsahuje moderátorovi exkluzivní věnování pro výherce a autogram.

Číst dál: Soutěž: Získej kalendář s exkluzivním věnováním od Aleše Cibulky

ATYP magazín vydá rozhovor se zakladatelkami Splněného dětského přání

Splněné dětské přáníV naší dílně jsme před pár dny přivítali vzácnou návštěvu. Osobně se na nás přišla podívat Dagmar Edith Holá, zakladatelka a šéfredaktorka internetového portálu ATYP magazín, který vám prozradí vše o autismu, ADHD, ale i jiných onemocněních jako třeba deprese, schizofrenie a dalších. Splněné dětské přání na sebe upoutalo pozornost díky speciální vánoční akci tentokráte věnované výhradně autistickým dětem.

Číst dál: ATYP magazín vydá rozhovor se zakladatelkami Splněného dětského přání

Vyhlášení výherců Velké vánoční soutěže

Splněné dětské přáníPřed vánočními svátky připravila organizace Splněné dětské přání soutěž pro rodiny, které měly příležitost vyhrát skvělé ceny. Hlavním úkolem soutěžících bylo poslat fotografii jakéhokoli výrobku s vánoční tematikou. Dnes vám prozradíme, na koho se usmálo štěstí a kteří tři výherci získávají ceny.

Číst dál: Vyhlášení výherců Velké vánoční soutěže

Splněné dětské přání se učí vnímat svět autistických dětí, o Vánocích je obdaruje!

Vánoční přání Splněné dětské přáníStejně jako každý rok, tak i letos jsme připravili naší oblíbenou akci Vánoční přání. Kdo bude mít tentokrát radost a které nemocné děti potěší naše dárečky pod stromečkem, vám prozradíme právě v dnešním článku. Také se dozvíte, jak probíhaly náročné přípravy a kdo nám rodiny doporučil. Autisté jsou lidé jako my, jen mají svůj vlastní svět a naším úkolem je naučit se ho snáze vnímat.

Číst dál: Splněné dětské přání se učí vnímat svět autistických dětí, o Vánocích je obdaruje!

Vánoční soutěž o krásné ceny pro celou rodinu

Splněné dětské přáníPřichází krásný adventní čas, který přináší do našich domovů předzvěst Vánoc. Organizace Splněné dětské přání pro vaše rodiny připravila vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát úžasné výherní ceny. Dejte si na chvilku pauzu od pečení nebo uklízení a pošlete nám přihlášku ještě dnes.

Číst dál: Vánoční soutěž o krásné ceny pro celou rodinu

Rodinné přání: Kája vyrazila za dobrodružstvím na Madagaskar!

Splněné dětské přáníMilujete přírodu a zvířata? A už jste někdy vyrazili na slunný Madagaskar? Desetiletá Karolínka měla to štěstí, že i přes svůj zdravotní handicap toto krásné místo navštívila. A co víc! Dokonce zažila neuvěřitelné dobrodružství s nerozlučnými kamarády – lvem Alexem, zebrou Martym, žirafou Melmanem a hrošicí Glorií. Splněné dětské přání udělalo holčičce radost a vzalo ji i s rodinou na zábavnou show Madagaskar muzikálové dobrodružství.

Číst dál: Rodinné přání: Kája vyrazila za dobrodružstvím na Madagaskar!

Podkategorie

Aktuální kolo