Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuální přání, které chceme splnit

Základní informace

 

Splněné dětské přání handicapovaná Karolínka touží po tancování u EiffelovkyNázev 7. dětského přání:
Karolínky vysněná cesta do Paříže
 
Dítě, které po tomto přání touží:
11letá holčička z Kopřivnice

Onemocnění této holčičky:
Svalová hypotonie a dystrofie

Co pro Karolínku a její rodinu připravujeme:
Krásnou procházku po Paříži, ochutnání místních specialit, uspořádání vytouženého pikniku pod Eiffelovou věží a tancování u této známé evropské památky, kterou Kája tak moc obdivuje... tanec je pro ni vším! Díky tancování na vozíku získala Kája nové přátele, motivaci a radost. Tento sport jí pomáhá nejen jako psychická podpora, ale také pro udržení a zlepšování fyzické kondice. Ráda tančí kdykoli a kdekoli to jen jde!

Co má ráda:
Společenské hry, kreslení, tvoření výrobků z keramiky, zpívání, hru na flétnu a klavír, animované pohádky, rodinné výlety, film Probudím se včera, pořad Star Dance, panenky Barbie, stavebnici Lego, zmrzlinu, čokoládu, tancování a sbírání všeho, na čem je symbol Eiffelovy věže.

Patron akce:
hlavní patron prozatím nebyl odhalen ❤

tomuto dětskému přání poskytl exkluzivní záštitu
velvyslanec Petr Drulák, který aktuálně působí na Velvyslanectví České republiky v Paříži

Předpokládaná realizace přání:
červenec 2018

Lokalita:
Francie - Paříž

Kdo do Paříže pojede:
Karolínka (dítě, kterému plníme sen),
její rodina (babička Daniela, děda Dalibor a bráška Filip),
Kristýna a Martina z organizace Splněné dětké přání,
fotografka Verča,
kameraman Pepík.

Sponzoři této akce:
RS Development
Nadační fond AVAST
Givenio
Etnetera
zaměstnanci společnosti Etnetera
Přátelé svaťácké kultury 
dobrovolní dárci


Hlavní partneři této akce:
Flixbus
Leo Express
Dostaň se ven

Partneři této akce:
Film-video.cz (Petr Lášek a Josef Psohlavec)
Linda Hušková (grafické služby),
Itx (správa současných webových stránek), 
Šárka a Luboš Hnízdovi (příprava nových webových stránek),


"Jmenuji se Kája a je mi 10 let. Vychovává mě děda a babička Daniela, kteří se o mě hezky starají. Mám nemocné nožičky, proto musím používat vozíček. Pečlivě ale cvičím a doufám, že jednoho dne to zvládnu a budu moc chodit! Ze všeho nejradši mám tancování, to mě moc baví a dělá šťastnou. A také zbožňuju Eiffelovku, moc se mi líbí a doufám, že jí jednoho dne uvidím živě!"
 


Aby Splněné dětské přání mohlo Káje tento sen splnit, potřebuje získat potřebné finance. Přidejte se a pomozte nám prosím dobrovolným příspěvkem 

Finanční dary přijímáme v hotovosti nebo zasláním na náš účet založeným speciálně pro tuto akci. Do kolonky popis uvádějte své jméno a příjmení. Děkujeme! 

444 555 066/0100 (Komerční banka) 
variabilní symbol 20170922

Zájemcům můžeme vystavit potvrzení o finančním daru. V takovém případě nás prosím kontaktujte předem na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Splněné dětské přání handicapovaná Karolínka touží po tancování u Eiffelovky

 

 

Exkluzivní podpora akce „Karolínky vysněná cesta do Paříže“

Splněné dětské přáníOrganizaci Splněné dětské přání se podařilo dojednat jedinečnou spolupráci a podporu pro další dětské přání. Získali jsme oficiální záštitu pana velvyslance Petra Druláka, který aktuálně působí na Velvyslanectví České republiky v Paříži. Díky tomu zásadním způsobem obohatíme plánovaný program pro Káju. Co pro ni chystáme?

Číst dál: Exkluzivní podpora akce „Karolínky vysněná cesta do Paříže“

Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – dorazila i Karolínka

Splněné dětské přáníÚnorový měsíc byl ve znamení velkých příprav. Organizace Splněné dětské přání při příležitosti svého 6. výročí uspořádala 3. března 2018 narozeninovou oslavu věnovanou těm, kvůli nimž vznikla – handicapovaným dětem, kterým za dobu svého působení splnila přání. Hosty čekal bohatý program, setkání se známými osobnostmi i řada překvapení.

Číst dál: Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – dorazila i Karolínka

Připravujeme oslavu našich 6. narozenin, Kája pro nás vyrábí speciální dobrotou

Splněné dětské přáníOslava narozenin organizace Splněné dětské přání se rychle blíží a přípravy vrcholí. Velice se těšíme na setkání s rodinami a jejich dětmi, které nám tolik přirostly k srdci. Máme připravená krásná překvapení a doufáme, že přítomné potěší a všem rozzáří oči. Přejeme si, abychom ostatním předali kousek sebe, své pozitivní energie a společně jsme prožili krásný den, na který budeme rádi vzpomínat.

Číst dál: Připravujeme oslavu našich 6. narozenin, Kája pro nás vyrábí speciální dobrotou

Kája poprvé v životě ochutná francouzskou specialitu - originální makronky

Splněné dětské přáníZakladatelky organizace Kristýna a Martina Šmejkalovy chtějí letos splnit jedno krásné dětské přání, o němž sní malá Karolínka z Kopřivnice. Už velmi dlouho touží navštívit Paříž, obzvlášť pak Eiffelovku, u níž si touží zatančit. Aktuálně shání potřebné finanční prostředky a partnery, aby se mohly společně s ní a její rodinou do francouzské metropole vydat. Mezitím připravily pro holčičku překvapení – kousek Paříže dostanou k ní.

Číst dál: Kája poprvé v životě ochutná francouzskou specialitu - originální makronky

Karolínka sní o výletu do Paříže, pomůžete nám její přání splnit?

Splněné dětské přání - KarolínkaAhoj, jmenuji se Kája a je mi deset let. Společně se svým starším bráškou Filípkem žijeme u babi a dědy, kteří se o nás hezky starají. Mám nemocné nožičky, proto musím používat vozíček. Pečlivě ale cvičím a doufám, že jednoho dne to zvládnu a budu moc chodit! Ze všeho nejradši mám tancování, to mě moc baví a dělá šťastnou. A také zbožňuju Eiffelovku, moc se mi líbí a doufám, že jí jednoho dne uvidím živě!

Číst dál: Karolínka sní o výletu do Paříže, pomůžete nám její přání splnit?

Vánoční přání: Karolínka tančí na invalidním vozíku a sbírá poháry

Splněné dětské přáníPříběh sourozenců Karolínky a Filípka, o které s velkou láskou pečují babička s dědou, se vryl hluboko do našich srdcí. I přes nelehký osud se jim snaží zpříjemnit dětství a podporují je v jejich aktivitách. Sluníčkové děti jim to vracejí nejen šťastným úsměvem, ale hlavně pohodou v rodině, které si všichni cení.

Číst dál: Vánoční přání: Karolínka tančí na invalidním vozíku a sbírá poháry

Největším snem 6leté Karolínky je chodit

speciální kolo - vánoční přáníDnes vám budu vyprávět příběh o jedné skvělé babičce a hodném dědovi, kteří se s velkou láskou starají o svá dvě vnoučata. Mají to opravdu moc těžké, neboť oba musí chodit stále do práce, aby děti uživili. Tuto rodinu můžeme jenom obdivovat a přát jim hlavně pevné zdraví, které je v životě jednou ze skutečně nejdůležitějších věcí.

Číst dál: Největším snem 6leté Karolínky je chodit

Aktuální kolo