Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

ATYP magazín vydá rozhovor se zakladatelkami Splněného dětského přání

Splněné dětské přáníV naší dílně jsme před pár dny přivítali vzácnou návštěvu. Osobně se na nás přišla podívat Dagmar Edith Holá, zakladatelka a šéfredaktorka internetového portálu ATYP magazín, který vám prozradí vše o autismu, ADHD, ale i jiných onemocněních jako třeba deprese, schizofrenie a dalších. Splněné dětské přání na sebe upoutalo pozornost díky speciální vánoční akci tentokráte věnované výhradně autistickým dětem.


Ve velice příjemném duchu se neslo setkání Dagmar Holé z ATYP magazínu se zakladatelkami rodinné organizace Splněné dětské přání, Kristýnou a Martinou Šmejkalovými. „Provedly jsme paní šéfredaktorku po naší dílničce a seznámily ji se Splněnkou, naší originální panenkou v životní velikosti. Je to velice milá dáma, které autismus rovněž zasáhl do života. Jakým způsobem ji ovlivnil, a co to pro ni znamenalo, se již brzy dozvíte z dalšího příběhu na našich webových stránkách,“ prozradila Kristýna s Martinou.

A o čem bude článek, který připravuje ATYP magazín o organizaci Splněné dětské přání? V rozhovoru se dozvíte, jaké jsme před šesti lety začínaly, která přání jsme za tu dobu splnili a zvláštní pozornost budeme samozřejmě věnovat vánočním přáním a autistickým dětem. Pokud vás zajímá více informací, podívejte se na www.atypmagazin.cz 

 

Splněné dětské přání

Aktuální kolo