Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Články o rodinách s nemocnými dětmi

Jednoho dne odletí dvě krásné berušky do nebe

Splněné dětské přáníPřed pár týdny jsem se dívala na televizní zprávy a viděla zcela šokující záběry z rodinného domu, kde maminka zabila svá dvojčátka ihned po narození! Nevím, jaké okolnosti ji k tomu donutily, ale ihned jsem si vybavila příběh Barbory Machalové, která by za zdravá miminka dala úplně všechno. Osud však rozhodl jinak!

Číst dál: Jednoho dne odletí dvě krásné berušky do nebe

Dominika potřebuje 7 tun víček na potřebnou léčbu!

Dominika sbírka víčekO malé usměvavé holčičce a její statečné mamince jsme vám už jednou vyprávěli. Dominika přišla na svět předčasně, což bohužel tragicky ovlivnilo její další vývoj. Ačkoli má dětskou mozkovou obrnu, umí dát svému okolí projevit radost a chuť do života. Paní Vladislava nám prozradila, jak se jí i dceři daří v současné době a co je u nich nového.

Číst dál: Dominika potřebuje 7 tun víček na potřebnou léčbu!

První darovaná panenka zamířila k Ivance

iva pešlová - splněné dětské přáníSplněné dětské přání můžete podpořit sponzorstvím ručně vyráběné panenky, kterou si buď ponecháte, nebo naším prostřednictvím můžete věnovat do rodiny s vážně nemocným dítětem. Princezna Lada byla první, kdo zamířil k novému majiteli, 17leté Ivance. Vyléčit ji bohužel nemůže, ale přece jí dala něco cenného – staly se nerozlučnými kamarádkami.

Číst dál: První darovaná panenka zamířila k Ivance

Aktuální kolo