Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Důležité oznámení o změně jména naší stránky na Facebooku

Splněné dětské přáníNaši milý příznivci, v současné době máte možnost navštěvovat na sociální síti Facebook dvě oficiální stránky Splněného dětského přání. Jedny se jmenují podle organizace „Splněné dětské přání“ a druhé najdete pod názvem „Panenky - pro handicapované i zdravé děti“. Rádi bychom vás informovali o důležité změně, v brzké době dojde k úpravě názvu.

Stránka „Splněné dětské přání“ (www.facebook.com/splnene-prani) zůstane i nadále beze změny. Budete zde nacházet články, aktuální novinky o nás nebo doporučení na naše akce pro vážně nemocné děti a jiné zajímavosti.

Dovolujeme si vám předem oznámit změnu, která se bude týkat stránky „Panenky - pro handicapované i zdravé děti“ (www.facebook.com/panenkyprohandicapovaneizdravedeti). Dojde k přejmenování na název „Splněné dětské přání – eshop“, tato změna bude provedena v pondělí 16. ledna 2017 a projeví se ihned po schválení správci sociální sítě Facebook. Na této stránce najdete naše vlastní originální výrobky a pravidelně se zde dozvíte o všech nových produktech, jejichž objednáním nás můžete podpořit. Získáváme tak finanční prostředky na naše aktivity. Výtěžek ze všech objednávek putuje v plné výši na účet společnosti Splněné dětské přání.


Splněné dětské přání

Pro změnu jména jsme se rozhodly především proto, abychom vám i novým klientům umožnili snazší orientaci v našich aktivitách a nabídli jednoduší přehled i hledání výrobků.

Pokud sociální síť Facebook nepoužíváte, dozvíte se o nás všechny základní informace, komu pomáháme, čemu se aktuálně věnujeme, novinky a zajímavosti také na našich oficiálních webových stránkách www.splnene-prani.cz

Líbí se vám, jaké akce pro handicapované a nemocné děti pořádáme? Pomáhejte společně s námi! Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 a my splníme dalším rodinám jejich sen a umožníme jim prožít krásný den.

Aktuální kolo