Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Maminka Monika prozradila, jak prožila oslavu našich 6. narozenin a co si z ní odnesla

Splněné dětské přáníDo Prahy na oslavu našich 6. narozenin přijela také maminka Monika s Vanesskou, které jako vůbec prvnímu dítěti organizace Splněné dětské přání umožnila prožít svůj velký sen. Rodina bydlí v pohádkovém prostředí u Máchova jezera ve Starých Splavech. Bohužel bráška onemocněl a tak musel tatínek Petr zůstat doma a hlídat. Co si z této akce odvezla Monika a jaké pro ni bylo setkání s dalšími lidmi, kterým jsme pomohly? Sama nám své dojmy popsala.

Milá Martinko a Kristýnko, děkuji za pozvání na krásnou oslavu 6. narozenin Splněného dětského přání. Byl to pro mě krásný a nezapomenutelný den plný emocí. Ráda jsem se seznámila s holčičkami a jejich rodinkami, a mám radost, že jsme získaly nové kamarádky. Velice si vážím toho, že si na nás ve svém velice nabitém diáři udělali čas VIP hosté Martin Pošta, Genny Ciatti a František Pytloun. Povídání s nimi bylo velice milé a příjemné. Navíc mám radost i ze společných fotek. Zpěvačka Genny dětem věnovala CD s podpis kartou, takže u nás v domě zpívá nyní stále dokola.

Už začátek programu naznačil, že půjde o velkou věc. Překvapením pro holčičku Kristýnku byl patron jejího přání František. Zuzanka byla naprosto nadšená z příchodu Genny a všechny nás to moc dojalo. Zazpívala nám charismatická a pro mě sluníčková zpěvačka Juwany Jenkins, která to celé místo celé ještě více rozzářila.

Splněné dětské přání

Vystoupení holčiček, tedy spíš už mladých slečen, a jejich patronů bylo vždy krásné. Společně jsme si zazpívaly, ale také zavzpomínaly i na náš den s Kleopatrou. Moje velké děkuji, patří Michalu Davidovi. Den 22. 2. 2012 a splněné přání pro Vanessku nám navždy zůstane v srdci. Moc ráda bych mu někdy osobně poděkovala.

Taneční vystoupení malé Karolínky a Elišky nám vehnalo slzy do očí. Moc jí přejeme a fandíme, aby se jí splnil její dětský sen a mohla si zatančit pod Eiffelovkou. Oslava se prostě povedla a my jsme se vracely domů plné dojmů ale také s mnoha úžasnými dárky.

Manželovi Petrovi jsem po návratu domů předala diplom za nejlepšího tatínka a měl velkou radost! Je to skvělý táta, který se báječně stará o celou naši rodinu. Bez jeho pomoci bych to v životě zvládala velice těžce. Martinko a Kristýnko děkuji za krásný den s vámi všemi, vaše Monika

Aktuální kolo