Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Navštivte Be:šik – svět módy, designu, kultury a zábavy

be:šik 2012V sobotu 30. června proběhne ve Žlutých lázních nová zábavně-společenská akce nazvaná Be:šik. Jejím cílem je podpořit kvalitní českou a slovenskou autorskou tvorbu a představit ji širší veřejnosti. Pokud máte rádi originální ručně zhotovené výrobky, můžete svou sbírku rozšířit o nové kousky. Splněné dětské přání se této události zúčastni také.

Be:šik bude mít ve Žlutých lázních premiéru. Zda sklidí u veřejnosti kladný ohlas, se ukáže už poslední červnový den. Na místě bude na návštěvníky čekat více než 60 tvůrců se svými obchůdky, jako například šperkaři s originálními prsteny, náušnicemi a ozdobami do vlasů, prodejci oblečení pro dámy i pány, výrobci kabelek a jiných doplňků.

První Be:šik začne s úderem deváté hodiny. Kromě obchůdků bude připraven i doprovodný program. Hudební osvěžení zajistí kapela Bellíček, představí se taneční seskupení Vitora Mendese a děti pobaví divadelní představení. Od dvou hodin odpoledne začne ve Žlutých lázních Ibiza party, která bude končit až v časných ranních hodinách.

Pokud tedy zvažujete, kde nejlépe oslavit konec školního roku, navštivte tuto akci. Pokud si vytisknete leták Be:šiku, budete mít vstup do areálu Žlutých lázní zdarma! Nezapomeňte si vzít plavky, sluníčko bude krásně hřát. A pokud by se na chvíli schovalo, bude připraven velký párty stan.

 

Aktuální kolo