Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Oslavujeme Den dětí originální soutěží - zapojte se a získejte dětský balíček (2)

Splněné dětské přáníMezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června. Svátek má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Organizace Splněné dětské přání připravila při této příležitosti další soutěž o dětský dárkový balíček. Zapojte se a třeba potěšíte zrovna tu svoji ratolest.

Milé maminky, babičky a tetičky, zapojte se také a neváhejte. Pošlete nám přihlášku ještě dnes a zkuste štěstí. U nás se totiž skutečně vyhrává. Pravidla jsou snadná a bez velké náročnosti. Soutěž je určená pro rodiče dětí, které mají věk do 18 let včetně a mají trvalý pobyt na území České republiky.

Výherní balíček obsahuje:

* srdíčko z dílny naší rodinné organizace Splněné dětské přání
* kalendáře Krteček od firmy PRESCO GROUP, a.s.
* hrneček s myškou Minnie
* háčkovanou hračku a korálky
* knížku „Ella a superstar“ z nakladatelství Portál

Jak se zapojit do soutěže?
Pošlete nám foto vašeho dítěte, vnoučete nebo neteře s jeho nejoblíbenější knížkou a napište nám, zda už umí číst nebo si čtete zatím společně. Své přihlášky zasílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Splněné dětské přání
* Do předmětu zprávy napište „Soutěž Den dětí“
* Do zprávy přidejte soutěžní foto (prosíme o foto na šířku)
* Napište své jméno, příjmení, adresu a telefon,
* Pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.

Soutěž zahajujeme slavnostně na Den dětí, bude ukončena dne 14. 6. 2021 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Zasláním vaší fotografie dáváte souhlas k jejímu zveřejnění a užití organizací Splněné dětské přání na umístěních, jako je například webový portál nebo sociální síť organizace. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.

Děkujeme partnerům této soutěže:

nakladatelství Portal
http://www.portal.cz 


firma PRESCO GROUP, a.s.
http://www.presco.cz/

Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce na www.splnene-prani.cz . V případě zájmu nám můžete také darovat věci nebo potřeby pro děti a rodiny do soutěží. Děkujeme vám, že nám pomáháte.

Aktuální kolo