Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

PANENKY

Originální hračka i netradiční dárek

Mnozí z nás mají stále doma schovanou svou oblíbenou hračku z dětství – ať už je to plyšový králíček, hadrová panenka, nebo třeba umělohmotný poník. Tyto věci pro nás symbolizují jedinečnost a cenné vzpomínky. Obchodní domy jsou v dnešní době přeplněné hračkami, u mnohých z nich však postrádáme originalitu, kouzlo a především něžnost. Důležité je, aby nás náš talisman chránil, mohli jsme se k němu přitulit a cítili se s ním v bezpečí. Proto jsme se rozhodli vdechnout život látkovým panenkám, které jsou příjemné do postele, líbivé v poličce a díky skladnosti s nimi můžete vyrazit i kamkoli na cesty. Každý kus, který vyrobíme je jedinečný, má svou duši a dostává jméno.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O VÝROBCÍCH
Panenky jsou vyráběné z látky, vatelínu a zdobené různými doplňky, jako jsou krajka, korálky, knoflíky, bambulky apod. Výrobky jsou vhodné pro děti i dospělé, nabízíme je v různých provedeních, jsou velké od 25 cm až po půlmetrové kousky. Vybírejte z andílků pro štěstí, mazlíků, panenek, panáčků či velkých polohovacích miminek. Můžeme také vyrobit panenku speciálně na zakázku podle vašich přání. Líbí se vám naše výrobky, ale nevíte, komu je věnovat? Darujte je naším prostřednictvím vážně nemocným či handicapovaným dětem! Kam panenka doputovala, se dozvíte díky článkům, ve kterých odhalujeme životní příběhy rodin. Koho jsme již obdarovali? Podívejte se sami, klikněte na PŘÍBĚHY DĚTÍ.

POMÁHAJÍ NÁM I ZNÁMÉ OSOBNOSTI
Spolupracujeme také s různými umělci. Například pro skupinu Legendy se vrací jsme vytvořili sérii panenek s jejich podobiznou, které se pak dražili na koncertech, kde účinkovali. Díky výtěžku jsme mohli splnit přání patnáctileté Nellince – i přesto, že ji trápí rakovina, se stala na jeden den zpěvačkou a se svou oblíbenou umělkyní, Markétou Konvičkovou, se sešla v nahrávacím studiu, kde společně nazpívaly duet Cizí světy.

PROČ PANENKY VYRÁBÍME A JAK NÁM MŮŽETE POMOCI?
Pokud si vyberete některou z panenek a vytvoříte objednávku, kterou vám potvrdíme, pak nám zašlete částku, která je pro nás tzv. finančním darem. Ta putuje přímo na účet naší organizace. Výtěžek použijeme na přípravu akcí pro nemocné děti, které pravidelně pořádáme. Vzhledem k tomu, že nemáme v současné době žádného velkého sponzora, jsou finanční příspěvky za výrobky a drobné finanční dary od dobrovolných dárců naším jediným příjmem.

V JAKÉ VÝŠI SE POHYBUJÍ FINAČNÍ DARY ZA JEDNOTLIVÉ VÝROBKY?
U každého výrobku máme stanovený minimální finanční dar, který potřebujeme – malí andílci pro štěstí od 300 Kč, velcí andílci pro štěstí od 500 Kč, mazlíci od 400 Kč, velká miminka od 600 Kč, ostatní panenky od 500 Kč. Finální částka, kterou nám po potvrzení objednávky zašlete, závisí pouze na vašem rozhodnutí, každý si může zvolit podle svých možností.

Níže je galerie s fotkami panenek. Máte o některou z nich zájem? 
Pro objednání zvolte jednu z následujících variant:

1) napište, který výrobek si přejete, na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2) navštivte galerii na naší oficiální Facebook stránce www.facebook.com/media/set/?set=a.659282787522819.1073741849.408713675913066&type=3 a pokud budete mít o nějaký výrobek zájem, napište objednávku přímo pod obrázek v galerii nebo do zprávy.

PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY
PANENKY

Aktuální kolo