Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Partneři

Energie rostlin

Splněné dětské přání a Energie rostlinLucie a Olga se potkaly přesně v okamžiku, kdy obě hledaly ty „nejlepší“ Bachovky nejen pro vlastní potřebu. A tak vznikla Energie rostlin. V nevelkém internetovém obchůdku si každý může objednat Bachovy esence od Bodamského jezera zpracované podle původní receptury Dr. Bacha, jednodruhové různé směsi včetně té nejznámější – krizové esence a samozřejmě i celou sadu všech 38 esencí i příruční lékárničku na doma i na cesty.

www.energierostlin.cz

Číst dál: Energie rostlin

Made for Moms

Made for MomsDvě nerozlučné kamarádky a milující mamči, Markéta a Monika, založily značku Made for Moms, která je věnovaná (nejen) nastávajícím maminkám, ale i všem úžasným ženám, které si zaslouží být rozmazlované a hýčkané těmi, kteří je milují. Co v jejich eshopu najdete? Balíčky plné krásných produktů, z nichž některé dokonce samy navrhly.

www.madeformoms.cz 

Číst dál: Made for Moms

Nakladatelství Portál

nakladatelství portálNakladatelství Portál již 25 let vydává knihy, které mají duši. V produkci naleznete odborné knihy z oblasti psychologie, pedagogiky, sociální práce aj. Oblíbené jsou také tituly zaměřené na trénink paměti a koncentrace, příručky z oblasti zdravého životního stylu, beletrii, rozhovory s významnými osobnostmi, příběhy. Velkému zájmu se dlouhodobě těší knihy pro děti. Poslechnout si můžete i audioknihy, které načetli přední herci.

www.portal.cz 

Látky Miruš

látky mirušMáme skladem přes 1500 druhů látek pro tvoření našich zákazníků. Snažíme se dodat objednávky v co nejkratším čase, dodání i na Slovenko. Podívejte se sami na naše webové stránky a vyberte si z pestré nabídky.

www.metraz-latky-mirus.cz

Látky Mráz

látky mrázLátky Mráz nabízí látky, metráž v široké paletě barev, vzorů i materiálů za příznivé ceny. Najdete u nich látky z dovozu i domácí produkce, doplňují každý týden nové kolekce. V bohatém sortimentu můžete najít samostatnou sekci věnovanou látkám a pomůckám pro patchwork a quitling.

www.latky.cz

www.dumlatek.cz

Interiérové textilie

interiérové textilieInteriérové textilie mají velký výběr luxusních originálních textilií, klasických dekoračních látek a textilií s netradičními vzory vhodnými pro čalounické práce. Vyrábí a nabízí látky, které v českých domácnostech nebývají běžně zastoupeny. Tvoří originální a nevšední kombinace barev a vzorů tak, aby se potahy na sedacím nábytku nebo závěsy staly dominantním prvkem interiéru.

www.interierovetextilie.cz

Kulturní servis Puls

kulturní servis pulsMediálním partnerem neziskové organizace Splněné dětské přání se od února 2012 stal internetový portál Kulturní servis Puls. Informuje o novinkách a zajímavostech ze světa kultury. Dozvíte se, na co můžete zajít do kina, jaké inscenace hrají v divadlech i co se aktuálně děje ve světě slavných.

www.kulturniservispuls.cz

 

Aktuální kolo