Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Podzimní soutěž o balíček skvělých cen pro celou rodinu

Splněné dětské přáníJsou vaše děti kreativní? Ať už tvoří sami ve škole nebo s vámi doma, nenechávejte si své výtvory jen pro sebe – pochlubte se s nimi a můžete vyhrát prima věci pro celou rodinu. Třeba vstupné do Muzea kostek Lego, DVD s dech beroucí cirkusovou show, knihu plnou inspirace nebo krásné výrobky z dílny organizace Splněné dětské přání. Stačí poslat foto výrobku, odpovědět na jednoduchou otázku a výhra může být vaše!

Krásné léto skončilo a přišel chladnější podzim. Dny se krátí, sluníčko méně hřeje a vidíme ho už jen občas. Listí na stromech změnilo barvu a pomalu padá k zemi. Je to však skvělé období, kdy se mohou děti pustit do sbírání kaštanů, šištiček, kamínků a jiných darů přírody, aby tvořily originální obrázky, zvířátka a jinou podzimní výzdobu. Pochlubte se nám, co jste společně doma vytvořili či jakým vlastním výrobkem vás v poslední době vaše ratolest potěšila! Přihlaste se do naší soutěže a můžete vyhrát bohatý balíček cen pro celou rodinu.

Výherní balíček obsahuje tyto ceny:
- rodinné vstupné pro 4 osoby (2 děti a 2 dospělí) do Muzea kostek Lego v Praze
- krasohled, který si můžete sami sestavit
- DVD z mezinárodního festivalu cirkusového umění
- knížka s názvem Co umí barvy, nůžky, lepidlo od nakladatelství Portál
- kšiltovku
- tašku s autíčkem z dílny organizace Splněné dětské přání
- hrnek s postavičkou z pohádek Disney
- srdíčko s logem organizace Splněné dětské přání


Splněné dětské přání


Soutěžní úkoly:
1) Pošlete nám foto výrobku vaše dítěte, které jste společně vytvořili nebo vlastního výrobku, kterým vás dítě v poslední době potěšilo.
2) Odpovězte na otázku: Jakou českou zpěvačku, zpěváka a kapelu má vaše dítě rádo?

Své odpovědi zašlete  na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
- do předmětu zprávy napište „Podzimní soutěž“,
- do zprávy zadejte 1. svou odpověď na soutěžní otázku a 2. soutěžní foto výrobku (foto na šířku),
- uveďte své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon,
- připište také jméno vašeho dítěte a věk (v případě, že má vaše dítko nějaké trvalé onemocnění např. astma, oční vada, DMO, prosím uveďte jaké)
- pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.

Soutěž bude ukončena dne 27. 10. 2017 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

Zasláním fotografie dáváte souhlas k jeho zveřejnění pro potřeby organizace Splněné dětské přání, jako je například webový portál nebo sociální síť. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám. Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce na www.splnene-prani.cz

Dárky do soutěže věnovalo:
Splněné dětské přání (www.splnene-prani.cz)
Muzeum kostek Lego (www.muzeumlega.cz)
Nakladatelství Portál (http://obchod.portal.cz/)

 

 

Aktuální kolo