Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Popřejte své mamince a obdarujte ji milým dárkem pro radost

Splněné dětské přáníBlíží se Den matek, hezká příležitost příležitost poděkovat našim maminkám a babičkám za všechno, co pro nás v životě udělaly. Svátek oceňuje ženu jako matku, oslavuje mateřství a mateřskou lásku a je skvělou příležitostí, jak ukázat ženám, že jsou pro nás vzácné, důležité a jaké požehnání je být rodiči. 

V Česku se slaví svátek maminek vždy druhou květnovou neděli. Také si připomínáme ty, které nás již opustily a hlídají nás z jiného světa. V tento den dávají děti svým matkám květiny nebo jiné dárky, většinou vlastnoručně vyrobené. Pokud se vám líbí tato myšlenka a rádi byste svou milou maminku či babičku něčím milým potěšili, nabízíme příležitost vyhrát pro ni dárkový balíček, který vytvořilo Splněné dětské přání.

 Zajímá vás, jak se můžete do soutěže zapojit? Pošlete nám svoji nejoblíbenější fotku s maminkou a napište, jakou vlastnost na ní nejvíce obdivujete.

Splněné dětské přání

Výherní balíček obsahuje:
* srdíčko z dílny naší rodinné organizace Splněné dětské přání
* kalendář a diář od firmy PRESCO GROUP, a.s.
* CD ABBA STARS
* taštičku na zip z dílny naší rodinné organizace Splněné dětské přání
* knížku „Pletení“ z nakladatelství Metafora

Své příspěvky zasílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Do předmětu zprávy napište „Soutěž Den matek“
* Do zprávy přidejte soutěžní foto (prosíme o foto na šířku)
* Napište své jméno, příjmení, adresu a telefon,
* Pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.

Soutěž bude ukončena dne 2. 5. 2021 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Zasláním vaší fotografie dáváte souhlas k jejímu zveřejnění a užití organizací Splněné dětské přání na umístěních, jako je například webový portál nebo sociální síť organizace. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.

Děkujeme partnerům této soutěže:

nakladatelství Metafora http://www.metafora.cz/
firma PRESCO GROUP, a.s. http://www.presco.cz/

Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce na www.splnene-prani.cz . V případě zájmu nám můžete také darovat věci nebo potřeby pro děti a rodiny do soutěží. Děkujeme vám, že nám pomáháte.

Aktuální kolo