Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Pozvánka na setkání pro ženy s lektorkou Kristýnou J. Šmejkalovou

Splněné dětské přáníBez ohledu na to, zda se cítíte mladé či starší, jakou životní fází zrovna procházíte, kterou roli zastáváte vůči sobě či ostatním a čím se živíte, přijměte naše srdečné pozvání na obohacující setkání s Kristýnou J. Šmejkalovou. Podílela se na založení organizace Splněné dětské přání, v níž působí doposud. Na své životní cestě se krom jiného věnovala i nalezení cesty k sobě samé a o toto autentické sdílení touží zájemkyně obohatit. Akce se uskuteční ve středu 20. října 2021, podrobnosti najdete dále v článku.

„Jedním z témat, na které jsem v rámci svého 9letého působení v naší rodinné organizaci narazila, bylo přijetí toho, že jsem žena. Záměrně používám označení narazila, protože to vypadalo podobně, jako když narazíte hlavou proti zdi. Dnes už to u mě vyvolává úsměv, ale dříve s tím byly spojené otázky, na které jsem postrádala odpovědi. Ano, dle fyzických předpokladů jsem byla žena. Ale co to obnáší ve skutečném životě? Co to ve mně vyvolává? Jaký potenciál mi to umožňuje? Potřebovala jsem to pochopit,“ svěřuje se Kristýna J. Šmejkalová.

„Vnímala jsem, že v naší společnosti jsou s tématem ženství spojena především různá omezení, strach či stud. Ta jsou způsobována různými hodnoceními či zažitými vzorci. Ženy jsou slabé, zranitelné, příliš mluví, mění názory atd. Díky těmto konfrontacím jsem dlouho hledala cestu, jak druhým vyhovět, abych byla dost dobrá a splňovala jsem jejich očekávání. Jediné, po čem jsem z jejich strany toužila, byla harmonie, soulad a přijetí. A jak tušíte, dopadlo to přesně naopak. Mě bylo hůř a jim to bylo jedno nebo mě o to více ukazovali, že toto řešení je disfunkční. Dospěla jsem do bodu zlomu. Mohu však potvrdit, že ode dna už lze stoupat jen nahoru. Začala jsem svou pozornost směřovat od ostatních k sobě, což vedlo k postupnému uzdravení na všech úrovních, které si jen dokážete představit. Pokud se tedy i ty cítíš zmatená, zraněná, hledající směr nebo jen potřebuješ posílit sama sebe v ženském kolektivu, ráda tě uvítám,“ uzavírá lektorka své osobní sdílení.

Splněné dětské přání
Toto setkání je určeno výhradně ženám, uskuteční se ve středu 20. října 2021 ve dvou formách – od 6:15 ráno v online prostředí, které je dostupné všem bez ohledu na místo, kde se nacházíte. Druhou variantou je osobní účast od 11:30 dopoledne v pražských Vršovicích, po vyplnění registračního formuláře se dozvíte další podrobnosti. Součástí programu je i meditace požehnání ženského lůna.

„Modlitbu vnímám jako čas, kdy vysíláme své prosby, přání a vyjadřujeme vděčnost za to, čeho se nám dostává. Meditace je prostor pro ztišení se, kdy můžeme vnímat sami sebe, aby k nám přicházely potřebné odpovědi,“ nastiňuje Kristýna a doplňuje: „Přidanou hodnotou těchto setkání je propojení s dalšími ženami, možnost pobýt v bezpečném prostoru a naslouchat si vzájemně. Tento proces má léčivé účinky, dodává obohacení a povzbuzení pro naši další cestu. Tím nejdůležitějším člověkem jste pro sebe vy samé. Pokud o sebe pečujete a cítíte se dobře, můžete pak svou energii předávat dál, pečovat o své blízké a tvořit krásné věci.“

Termín akce:
- 20. 10. 2021 středa v 6:15 online setkání
- 20. 10. 2021 středa v 11:30 osobní setkání

Další setkání pro ženy spojené s požehnanou meditací se uskuteční nejdříve v prosinci 2021.
Na akci je v obou případech nutná registrace - v případě zájmu vyplňte TENTO FORMULÁŘ (otevřete kliknutím)
Splněné dětské přání

Aktuální kolo