Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Praha ožije multikulturním RefuFestem, budeme u toho!

refufest 2012V sobotu 2. června 2012 vyrazí na Střelecký ostrov každý, kdo se chce pobavit a dozvědět se něco nového o cizích zemích. Od 12 do 21 hodin se tu usídlí přátelský RefuFest. Zavítejte také na stánek Kulturního servisu Puls - dostanete zdarma Festivalové noviny, můžete se zapojit do soutěží o zajímavé ceny a seznámit se s novým projektem Splněné dětské přání.

Kam vyrazit v sobotu 2. června za zábavou? S rodinou i přáteli můžete vyrazit třeba na jeden z pražských ostrovů, kde se uskuteční další ročník multikulturní akce RefuFest. Co na akci můžete vidět a zažít? Obyvatelé z různých koutů světa vás seznámí se svou kulturou, zvyklostmi, originálními výrobky i tradičními pokrmy. Na programu budou ukázky tance, hudby, divadelní vystoupení i ochutnávky pokrmů. Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi a vstupné je zdarma! Co si pro návštěvníky připravuje Kulturní servis Puls?

FESTIVALOVÉ NOVINY
Na RefuFest chystáme úplnou novinku - připravili jsme speciální Festivalové noviny. Najdete v nich tipy na letní akce, informace o Kulturním servisu Puls i jeho projektu Splněné dětské přání. Dozvíte se také o revoluci v nakupování, která se už brzy objeví na našem trhu!

PRODEJ CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝCH VSTUPENEK
Chystáte se v létě vyrazit za kulturou, ale ještě nevíte kam? Co třeba na Open Air Festival, Let It Roll nebo Rock for Churchill? Kulturní servis Puls ušetří vaší peněžence. Na našem stánku máte možnost zakoupit festivalové vstupenky za zvýhodněné ceny.

HLASUJ V ANKETĚ A VYHRAJ
Zapojit se můžete také do speciální ankety, která bude mít stanovené téma. Každý správně vyplněný hlasovací lístek postupuje do slosování o hodnotné ceny. Ze všech hlasujících na RefuFestu pak vybereme jednoho, kterého na místě obdarujeme originální pochoutkou Chačapuri. Tradiční sýrový koláč z Gruzie s balkánským sýrem a mozarellou výherci věnuje společnost Ethnocatering, dodavatel cateringových pochoutek s chutí exotiky.

SOUTĚŽ VEZMI PARTU NA FESTIVAL
Chcete jet s kamarády na festivaly, jako je Votvírák, Sázavafest, Open Air Festival, Let It Roll nebo Rock for Churchill? Zúčastněte se naší speciální soutěže o vstupenky a můžete jet s celou partou. Vysvětlíme podrobná pravidla a rovnou vás zaregistrujeme.

SPLNĚNÉ DĚTSKÉ PŘÁNÍ
Maminky i jejich ratolesti seznámíme s naším novým projektem Splněné dětské přání. Dozvíte se, čeho se týká a jak se do něj můžete zapojit. Ukážeme také výstup z našeho pilotního kola. Budeme se na vás těšit 2. června na RefuFestu. Program začíná od 12 hodin, končit bude kolem deváté večer.

 

Aktuální kolo