Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Připravujeme charitativní prodejní bazárek s Genny Ciatti

Splněné dětské přáníSrdečně vás jménem rodinné organizace Splněné dětské přání zveme na náš první charitativní prodejní bazárek se zpěvačkou Genny Ciatti. Uskuteční se v pátek 15. 3. a v sobotu 16. 3. 2024 v čase od 10 do 18 hodin po oba dva dny. Kam dorazit? Do našeho centra Nový domov – Místo naděje. Nachází se na Praze 8 v Kobylisích, v těsné blízkosti stanice metra C, tramvaje i autobusu.

Milé ženy, ať patříte mezi naše podporovatelky, známé, kamarádky, maminky nebo se o nás dozvídáte poprvé, jste srdečně vítané!

Blíží se jaro, skvěla příležitost na změny v šatníku. Vyřadit, co je staré nebo nenošené a pustit do něj čerstvý vzduch. V nabídce máme trička, šaty, svetry, tuniky, ale také třeba šperky nebo jiné doplňky. Budete mít možnost si také osobně prohlédnout výrobky z naší tvůrčí dílničky – polštářky, kabelky, tašky a další produkty. Velkou radost nám udělala zpěvačka Genny Ciatti, která se stala ambassadorkou této akce. V minulosti působila také jako patronka naší mise Vysněný den s Genny Ciatti, kdy nám pomohla splnit dětské přání Zuzance z Plzně.

Splněné dětské přání
A na co se můžete těšit?
- pestrý výběr dámského oblečení v různých velikostech
- možnost pořídit si originální výrobek z tvůrčí dílničky
- popovídání se zpěvačkou Genny Ciatti (upřesníme čas, kdy se dostaví)
- setkání se zakladatelkami organizace Martinou a Kristy Janou
- hezkou atmosféru a příjemné prostředí
- drobné občerstvení v ceně vstupného
- možnost zapojit se do soutěže
- mini hrací koutek pro děti

Máš chuť dorazit? Dej nám o tom vědět předem a získáš odměnu!
Pomůže nám získat lepší představu, kolik žen se nás chystá navštívit a jakou mají velikost oblečení. Když nám vyplníš registraci, v den akce od nás získáš jako poděkování sladkou odměnu. Formulář najdeš zde https://forms.gle/QDE9cuV2Q2Chz6Eb7 

vstupné: 50 Kč
adresa: Ke Stírce 55, Praha 8 – Kobylisy
událost na Facebooku: www.facebook.com/events/366562832919810 

Pokud máte ve svém šatníku nějaký originální kousek v čistém a dobrém stavu, který budete chtít do bazárku darovat, uvítáme ho. Můžete nám do 8. března napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem Bazárek a domluvíme se na osobním předání. 

Těšíme se na vás, užijeme si příjemně naladěný čas v ženském kolektivu. Výtěžek z této akce využijeme na misi Nový domov – Místo naděje, který pořádá naše organizace Splněné dětské přání. Martina a Kristy Jana 

Aktuální kolo