Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Připravujeme Vánoční přání 2019, svěřte se nám se svým příběhem i vy!

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání podpoří i letos vybrané rodiny s handicapovanými dětmi formou zveřejněných životních příběhů, které již tradičně zveřejňuje v rámci „Vánočních přání”. Každý rok vybíráme nemocné děti, kterým nadělujeme pod stromeček originální dárky. Zajímá vás, jak bude celá akce probíhat a zda se můžete také přihlásit?

Milé maminky, tatínkové, prarodiče, zkrátka vy, kdo máte svěřené do péče děti, kterým nebylo dáno do vínku tolik zdravíčka, kolik by si zasloužily a potřebovaly. Nabízíme vám možnost podělit se o svůj životní příběh se Splněným dětským přáním. V čem je tato forma podpory přínosná? Od rodičů, jejichž příběhy byly publikovány na našem portále, víme, že jim tyto články pomáhají ve sdělování informací, ulehčují jim, protože ne vždy mají chuť a sílu vyprávět svůj příběh opakovaně a zároveň jim to umožňuje jednodušší navazování nových kontaktů. Sdílení má velký přínos pro všechny čtenáře bez ohledu na věk či pohlaví. Pomáhá se tak šířit osvěta, lidé se dozvídají nové informace a jsou schopni lépe porozumět problematice, se kterou se rodiče nemocných dětí potýkají.

Proč spojujeme životní příběhy s vánočním obdobím? Existuje stále hodně rodin, které si z finančních důvodů nemohou koupit žádné dárky nebo jen nějakou maličkost. Péče o jakkoli handicapované dítě je spojená s nemalými náklady, které různé sociální dávky nemohou plně pokrýt. Podporujeme ale i děti, které mají v péči pěstouni nebo se o ně starají babičky a dědové. Ceníme si každého, kdo má chuť vyprávět nám, co se v jeho rodině odehrálo. Jsou to příběhy, které stojí za to číst a neměly by být zapomenuty. Přináší úlevu od bolesti, poučení, ale především také naději.

Splněné dětské přání

Za sdílení příběhu vás odměníme
To nejlepší nakonec. Každá rodina od nás dostává za sdílení svého životního příběhu dáreček pro své dítko. Vybereme pro něj originální dárek z naší dílničky (polštářek, panenku, kočičku apod.), který je vyrobený s láskou a péčí. Často se nám rodiče svěřují s tím, že se tyto výrobky od Splněného dětského přání stávají oblíbenými hračkami a nerozlučnými kamarády jejich ratolestí.

Chcete se podělit o svůj životní příběh nebo znáte někoho, komu byste rádi dali doporučení? Pošlete přihlášku! Podmínky jsou následující:

Akce je určena pro rodiny s dětmi, které jsou ve věku do 18 let včetně a mají trvalý pobyt na území České republiky. Přihlášku pošlete obratem, přípravy jsou v plném proudu. Pokud budete vybráni, zveřejníme článek o vaší rodině na portále www.splnene-prani.cz

Instrukce k odeslání přihlášky:

* do předmětu zprávy napište „Vánoční přání“,
* do zprávy napište, proč byste se chtěli se svým životním příběhem svěřit
* uveďte jméno dítěte, věk a jaký typ onemocnění má diagnostikovaný
* napište jméno a příjmení zákonného zástupce, poštovní adresu a telefon
* pokud používáte síť Facebook, budeme rádi, když připojíte URL odkaz na svůj profil
* přihlášku zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Těšíme se na seznámení s novými rodiči a jejich úžasnými dětmi.

 Vaše Splněné dětské přání

Aktuální kolo