Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Rodinná akce: Chcete strávit odpoledne s Lucií Bílou, Mirai a dalšími hvězdami?

Splněné dětské přáníJiž tuto sobotu 1. června se v prostorách přírodního divadla na Konopišti pořádá velkolepá oslava 20. narozenin Rádia Blaník. Hudební program je natolik lákavý, že je již delší dobu vyprodáno. Pořadatelé byli ale laskaví a věnovali Splněnému dětskému přání poslední volné lístky. Chcete potěšit své ratolesti a užít si prima Den dětí? Pošlete nám svou přihlášku!

Tradiční oslava narozenin Rádia Blaník aneb Koncert pro všechny bezva lidi se uskuteční i letos, a to již po dvacáté. Poblahopřát a zazpívat přijdou písničkáři Tomáš Klus, Xindl X či Janek Ledecký, skupiny Mirai a Mandrage, zpěvačky zastoupí Lucie Bílá a Helena Vondráčková. Na své si přijdou i fanoušci Marka Ztraceného, Miro Žbirky či Jakuba Smolíka. Program začne v sobotu půl hodiny po poledni.


Patří některý z účinkujících mezi oblíbené interprety vašeho dítka?
Rádi byste vyrazili se Splněným dětským přáním na Konopiště a zažili tuhle prima akci na vlastní kůži? Díky Rádiu Blaník máme k dispozici 4 vstupenky (2 pro dospělé a 2 pro děti). Rádi bychom dopřáli pěkný kulturní zážitek buď 1 rodině, jejíž součástí je dítě s handicapem nebo 2 rodinám (každá dostane po jedné vstupence pro dospělého a 1 vstupence pro nemocné dítě).


Splněné dětské přání

Jak požádat o vstupenky na Konopiště 2019 pro vaši rodinu?
Zašlete nám email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu zprávy uveďte RÁDIO BLANÍK. V emailu uveďte náležitosti:
- vaše jméno, příjmení a telefonický kontakt na mobil
- kde vaše rodina žije
- jméno, věk a onemocnění vašeho dítěte
- kterého z interpretů má vašeho dítko nejraději
- proč byste na 20. narozeniny Rádia Blaník chtěli vyrazit
- jestli preferujete, aby jela se Splněným dětským přáním na akci celá vaše rodina a nebo preferujete, že pojede s dítětem rodič a budete mít možnost seznámit se s další rodinou
- pokud přiložíte foto vaší rodiny, budeme rádi a zároveň tím zvyšujete svou šanci na úspěch
- okopírujte do emailu tento text:
Souhlasím s poskytnutím a zpracováním výše uvedených údajů organizací Splněné dětské přání.


Vybraní účastníci budou kontaktováni nejpozději v pátek 31. května v dopoledních hodinách. Těšíme se na vaše žádosti.

Speciální poděkování:
Rádiu Blaník patří náš velký dík za vyjádřenou podporu a poskytnuté vstupenky na vyprodaný koncert pořádaný při příležitosti 20. narozenin na Konopišti. Těší nás, že společně s námi umožňujete rodinám s nemocnými dětmi prožívat jedinečné kulturní chvíle.

Aktuální kolo