Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Rodinné přání – Medvídek Mioli umí každého rozesmát a dobře pobavit!

Splněné dětské přáníSkvělý zážitkový den pro celou rodinu? S organizací Splněné dětské přání můžete už na začátku prosince vyrazit na zábavnou hudební show Medvídek Mioli. Zapomeňte na předvánoční stres, přijeďte do Prahy s celou vaší rodinkou a užijte si pohodovou neděli.

Zcela nová show pochází od tvůrců úspěšného představení "Šmoulové jsou zpět". Malý nezbeda medvídek Mioli vás seznámí se svými kamarády. Zazpívají a zatancují své hity a v příběhu vám popovídají o svých touhách a možná i s nimi zažijete i nějaké šibalství. Medvídek Mioli se totiž rozhodl stát superstar! Podaří se mu to? To se dozvíte v šedesáti minutovém představení plném zábavy a písniček.

Chtěli byste s dětmi vyrazit na tuto krásnou show, která se uskuteční v neděli 10. prosince od 17 hodin? Můžete se s námi setkat a získat od Splněného dětského přání 4 vstupenky zdarma!

Co byste pro to měli udělat? Stačí zodpovědět následující jednoduché soutěžní otázky:
- Jakou kulturní akci vaše rodina naposledy navštívila?
- Proč máte zájem zúčastnit se tohoto rodinného přání a přijet do Prahy?
- Jaký přínos bude mít pro vaši rodinu účast na této akci?

Své odpovědi zašlete nejpozději do 26. listopadu 2017 na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveďte „MEDVÍDEK MIOLI“. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem, vyhlášení proběhne do 10. prosince.

Přihláška musí obsahovat:
- odpovědi na soutěžní otázky
- požadované informace o vaší rodině a to:
1) jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte,
2) číslo na mobil,
3) poštovní adresa,
4) jaké má vaše dítě onemocnění, zda má nějaké omezení v pohybu, datum narození a jméno,
5) lékařské potvrzení (z důvodu ověření informace)
6) pokud máte, uveďte prosím svůj facebookový profilSplněné dětské přání

Podmínky pro účast na akci:
Zúčastnit se může rodina, která má handicapované či jakkoli nemocné dítě (astma, cukrovka, rakovina aj.) ve věku od 5 do 18 let včetně a trvale žije na území České republiky. Oznámení výsledků, která rodina se akce zúčastní, oznámíme rodičům telefonicky.

Partnerem této akce je:
SUPER MEDIA HOUSE CZ, s.r.o.
www.pohadkoland.cz/mioli/

Chcete nám pomoci? Pokud chcete Splněné dětské přání podpořit v jeho úsilí a pomoci nám s realizací této akce či dalších rodinných přání, zašlete dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100.

Aktuální kolo