Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Rodinné přání: Přihlaste se a získejte setkání s námi i návštěvu výstavy LEGO

Splněné dětské přáníS novým rokem jsme pro vás připravili novou akci! Tentokrát se s vybranými rodinami podíváme na originální výstavu modelů z kostek LEGO, která je pouze do 1. února na Výstavišti v pražských Holešovicích. Součástí je i Funk Park neboli zóna, kde si mohou děti hrát a postavit cokoli dle své fantazie. Neváhejte a pošlete nám svou přihlášku! Užijete si spoustu zábavy, poznáte nové přátele a setkáte se s námi osobně.

Frčí u vás doma Titanic, sportovní hvězdy, zeměpis a objevování evropských měst, hudební nástroje, lodě, draci nebo snad Hvězdné války? Tohle všechno najdete na jednom místě na Výstavě modelů z kostek LEGO.

Na co se mohou vybrané rodiny těšit?
Uvidí modely, na jejichž výrobu bylo zapotřebí 15 nákladních aut kostek a zařízení. Mezi nimi je například největší světový Titanic, 100 modelů prezentujících fantastické budovy z několika milionů Lego kostek či postava Martiny Navrátilové vytvořená v měřítku 1:1 z 50 tisíc kostek LEGO. Výstava spojuje zábavu a vzdělání. Exponáty představují postavy, místa a také scény známé z pohádek a filmů, stejně tak historické scény a nejznámější architektonické stavby – historické i současné. Neobvyklý zážitek poskytnou železniční modely s jezdícími vlaky z kostek LEGO a obrovský lunapark. Výjimečným doplňkem jsou také autorské modely představující scény z filmů Avatar a Indiana Jones, komplex starověkého Forum Romanum, obrovské letiště s modely letadel z 1. a 2. světové války, stejně jako mozaiky vytvořené z kostek LEGO představující známé osobnosti. Mezi exponáty se nachází řada předem naprogramovaných robotů, kteří reagují například na pohyb.

Fun Park – zóna zábavy 
Výstava modelů z kostek Lego dává nejen dětem, ale také dospělým možnost neobvyklé zábavy. Na speciálně určené ploše se nachází zóna zábavy s kostkami Duplo, stolečky na hraní s kostkami Lego, prostor pro vytváření obrovských kostek a také mnoho dalších zajímavostí. V Praze bude možné "psát" a "kreslit" kostkami a dětmi vytvořená vozítka z kostek budou moci sjíždět z rampy nebo skákat na vyhrazených můstcích.


Splněné dětské přání

Jak přihlásit svou rodinu k účasti na naši akci?
Toto rodinné přání se uskuteční v sobotu 28. ledna, podrobný program se dozví účastníci předem prostřednictvím emailu či telefonu. Vybranné rodiny získají díky Splněnému dětskému přání vstupenky v celkové hodnotě přes 3 tisíce korun!

Pokud byste se akce rádi zúčastnili, chcete udělat svým dětem radost a poznat se s novými lidmi - s rodiči, kteří mají stejně jako vy nemocné děti a touží poznat nové přátele - zašlete nejpozději do pátku 20. ledna na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. přihlášku obsahující:
- motivační dopis, proč se chcete rodinného přání zúčastnit
- foto celé rodiny
- požadované informace o vaší rodině, které uvádíme níže.

Součástí přihlášky musí být tyto informace:
- jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte,
- číslo na mobil,
- poštovní adresa,
- jaké má vaše dítě onemocnění, zda má nějaké omezení v pohybu, datum narození, jeho věk a jméno,
- lékařské potvrzení (z důvodu ověření informace)
- pokud máte, uveďte prosím svůj facebookový profil

Podmínky pro účast na akci:
Zúčastnit se může rodina, která má handicapované či jakkoli nemocné dítě (astma, cukrovka, rakovina aj.) ve věku od 5 do 18 let včetně a trvale žije na území České republiky.

Oznámení výsledků, které rodiny se akce zúčastní, najdete do 28. ledna 2017 na portále www.splnene-prani.cz nebo na oficiální stránce www.facebook.com/splnene-prani


Splněné dětské přání

Chcete nám pomoci?
Pokud chcete Splněné dětské přání podpořit v jeho úsilí a pomoci nám s realizací této akce či dalších rodinných přání, zašlete dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100.

Partnerem této akce je:
Výstava modelů z kostek LEGO
www.vystavakostek.cz

Aktuální kolo