Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Soutěž a získej dárek pro maminku je Dni matek

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání připravilo speciální soutěž pro maminky o krásný dárkový balíček, který jednu z nich potěší. Vždyť se po celý rok s velkou láskou starají o své děti i rodiny a zaslouží si nějakou hezkou odměnu, a to nejen proto, že je svátek maminek nádherný svátek a nemělo by se na něj zapomínat!

Den matek letos opět oslavíme druhou květnovou neděli. Začal se slavit roku 1923 a to díky propagátorce Alici Masarykové. Po druhé světové válce byl komunistickou garniturou trochu zneužit, právě k propagandistickým oslavám a byl přejmenován na MDŽ - Mezinárodní den žen. Po roce 1989 se opět začal slavit Den matek i veřejně. Maminky dostávají květiny a dárky, hlavně od svých dětí. 

Zapojte se do naší soutěže a budete mít možnost vyhrát pro svou maminku pěknou cenu. Balíček obsahuje originální látkovou tašku z naší kolekce, která se dá využít na nákupy nebo výlety. Krásnou kočičku, hrnek, srdíčko s logem a šátek. Zajímavou knížku Nápady pro rodičovskou dovolenou. Tato kniha nabízí řadu aktivit, díky nimž se žena může naladit na očekávané miminko a po narození dítěte se už oba rodiče mohou věnovat rozvíjení jeho schopností i rodinné pospolitosti. Autorky nabízejí náměty na společné hry, mají podobu tvořivých činností a vycházejí z psychologie malého dítěte. 

Splněné dětské přání

Soutěžní úkoly:
1) Pošlete nám fotku s milovanou maminkou
2) Odpovězte na otázku „Jakou vlastnost na vaší mamince nejvíce obdivujete?“

Své odpovědi zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
- do předmětu zprávy napište „Soutěž maminka“,
- do zprávy zadejte 1. svou odpověď na soutěžní otázku a 2. soutěžní foto (foto na šířku),
- uveďte své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon,
- pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru. Soutěž bude ukončena dne 30. 4. 2018 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

Zasláním fotografie dáváte souhlas k jeho zveřejnění pro potřeby organizace Splněné dětské přání, jako je například webový portál nebo sociální síť. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.

Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce na www.splnene-prani.cz

Dárky do soutěže věnovalo:
Splněné dětské přání (www.facebook.com/splnene-prani-eshop)
Nakladatelství Portál (http://obchod.portal.cz/

 

 

Aktuální kolo