Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Soutěž o vstupenky na dech beroucí Aviatickou pouť

Splněné dětské přáníO některých lidech se povídá, že se nenarodili na zemi, ale v kokpitu letadla. Rozumí si dokonale se svým strojem a jsou schopni předvádět neuvěřitelné akrobatické kousky. Přijďte je obdivovat s celou rodinou na Aviatickou pouť, která se uskuteční 3. a 4. června v letišti v Pardubicích. Přihlaste se do naší soutěže, rozdáváme 6 vstupenek!

Aviatická pouť se již neodmyslitelně zapsala do evropských show. Její další ročník se jmenuje „Hvězdy na nebi“. Bohatý program nabídne kromě jiného například akrobatické vystoupení předních světových showpilotů, scénu z „Velké“ tedy I. Světové války, vystoupení Vzdušných sil Armády ČR a Centra leteckého výcviku Pardubice nebo největší vystoupení unikátních letounů The Flying Bulls ve střední Evropě. Zpestřením budou auto i moto veteráni, vojáci v dobových uniformách a pyrotechnické efekty.


Splněné dětské přání


Přihlaste se do naší soutěže a můžete jít na akci zdarma. Z přihlášených vybereme 2 rodiny, z nichž každá získá 3 volné vstupenky. Stačí odpovědět na 2 níže uvedené otázky:

1) Jak jste se o naší organizaci Splněné dětské přání dozvěděli (např. z internetu, FB, …) a čím vás zaujala?
2) Pomáháte pravidelně nějaké neziskové organizaci? Pokud ano, uveďte její jméno.

Své odpovědi zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveďte AVIATICKÁ POUŤ. Součástí emailu musí být vaše jméno, příjmení, kolik máte dětí a kontaktní údaje (mobil a poštovní adresa) kvůli předání výhry.

Soutěž končí v neděli 28. 5. 2017 ve 20 hodin. 
Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

Aktuální kolo