Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Soutěž o vstupenky na jarní veletrh World of Beauty and Spa

Splněné dětské přání„Předjarní“ veletrh World Of Beauty & Spa bude opět ve znamení jarních trendů, soutěží, workshopů. Svět péče o tělesné a duševní zdraví s renomovanými odborníky nabídne návštěvníkům produkty více než 400 značek, důrazný nárůst zaznamenávají opět přírodní přípravky. Užijte si den plný hýčkání a seznamte se při této příležitosti se zakladatelkami organizace Splněné dětské přání.

Ve dnech 16. a 17. března se pro návštěvníky PVA EXPO PRAHA Letňany otevře již 25. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Budou připraveni zodpovědět dotazy, poradit s aplikací i volbou správného přípravku pro klienta i pro vlastní užití, ať již půjde o poradenství k anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci či alternativním metodám v oboru.

S nastupujícím jarem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. Návštěvníci uvidí fotomake-up znamenité Štěpánky Podroužkové, mohou se nechat inspirovat pracemi semifinálových a finálových týmů soutěže „Creative Imagine Team“, pod vedením úžasného vizážisty Pavla Bauera.

Na veletrhu nebudou chybět kadeřnické osobnosti jako Honza Špilar, tým Honzy Hlaváčka i Daniela Hejtmánková. Líčení, účesy a body painting ve stylu „Mystic Gothic” bude opět plné svěžích nápadů oživujících pro nás tajemné středověké téma. Soutěžit se bude v nail designu (mezinárodní soutěže NailproCzech), v salonním nail artu, manikúře, tip-boxech, tzv. nail art-posterech, v prodlužování řas, v prodlužování vlasů i v oděvním designu.

Každoročně očekávanou pomyslnou „třešničkou“ bude opět defilé českých miss v módní přehlídce butiku Fashion Island i návštěvy známých mediálních osobností.


Splněné dětské přání

Co můžete vyhrát?
1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2018
2. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2018
3. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2018

Soutěžní otázka:
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 16. a 17. března 2018 v PVA Expo Praha – Letňany, se bude konat soutěž ve fotomakeupu na téma Rokoko. Co si panstvo pořizovalo v době Rokoka?
a) klobouky
b) bílé paruky
c) příčesky

Své odpovědi zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
- do předmětu zprávy napište „VELETRH“,
- do zprávy zadejte 1. svou odpověď na soutěžní otázku,
- uveďte své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon,
- pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.

Soutěž bude ukončena dne 27. 2. 2018 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

Výhry dodala:
Firma EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 16. a 17. března 2018.

 

 

Aktuální kolo