Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Soutěž pro děti – Máme rádi zvířátka

Splněné dětské přáníJaro přišlo k nám a to je období, kdy se vydáváme na výlety do zoologických zahrad. Děti milují zvířátka a každé má to své oblíbené. Splněné dětské přání pro vás tentokrát připravilo soutěž o velký Lví balíček.

Lev patří mezi nejvíce navštěvované a oblíbené zvířátko v zoologické zahradě. Hlavním a určujícím rysem lvích samců je jejich nádherná hříva. Jsou masožraví a loví ve smečkách. Obyčejně lví samci netolerují samce z jiných teritorií a samice nesnesou přítomnost jiné, cizí samice. Většinu času svého života tráví odpočíváním, a to až 20 hodin denně.

Výherní balíček se bude vašim prckům určitě moc líbit. Najdou v něm plyšového lva s lvicí, potah na polštářek, DVD z cirkusu, tričko, látkový sáček a knížku Zvířátka z korálků.

Soutěžní otázky :
1) napište nám oblíbeného zvířátko vašeho dítěte
2) Jaká ZOO v České republice se vám nejvíc líbí?
3) Zašlete nám foto vašeho dítěte s jeho oblíbeným zvířátkem ze ZOO nebo plyšovou oblíbenou hračkou.

Své odpověďi zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
- do předmětu zprávy napište „ZOO“,
- do zprávy zadejte své odpovědi a foto
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.
- jméno všeho dítěte a věk ( v případě onemocnění lékařskou diagnózu )
- pokud máte odkaz na facebookový profil

Splněné dětské přání

Zasláním fotografie nám dáváte souhlas k jeho zveřejnění pro potřeby organizace Splněné dětské přání. Soutěž končí v pátek 19. 5. 2017 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

Pokud chcete Splněné dětské přání podpořit v jeho úsilí, zašlete nám dobrovolný příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 - finanční prostředky využijeme na realizaci dalšího rodinného přání.

Dárky do soutěže věnovalo:
Splněné dětské přání
 

Aktuální kolo