Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

SOUTĚŽ - svátek žen, maminek a babiček

Splněné dětské přáníMezinárodní den žen, připadající každoročně na 8. března, je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. V České republice je svátek od roku 2004 významným dnem. Chceme společně vzdát hold ženské síle a energii.

Splněné dětské přání připravilo další krásnou soutěž o dárkový balíček. Tentokrát je určená pro všechny maminky, které se starají o děti, kterým bylo diagnostikováno onemocnění, handicap či nějaká jinakost. Přejeme si aspoň na chvíli rozzářit jejich oči a potěšit je milým dárkem.

Chcete se přihlásit?


Pošlete foto se svojí ratolestí, o kterou pečujete. Napište nám, s jakým typem onemocnění se vaše dítko léčí a jak vám tato zkušenost ovlivnila život. Své fotografie zasílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

* Do předmětu zprávy napište „MDŽ soutěž“
* Do zprávy přidejte soutěžní foto (prosíme o foto na šířku) a text
* Napište své jméno, příjmení, adresu a telefon,
* Pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.


Soutěž bude ukončena dne 16. 3.2022 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Zasláním vaší fotografie dáváte souhlas k jejímu zveřejnění a užití organizací Splněné dětské přání na umístěních, jako je například webový portál nebo sociální síť organizace. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.


Dárkový balíček obsahuje:
- Kalendáře

- DVD a CD
- Knížku Zábavné činnosti pro celou rodinu
- Srdíčko a tašku od Splněné dětské přání
- Korálky a náramek

Děkujeme partnerům této soutěže:
nakladatelství Portál http://www.portal.cz
firma PRESCO GROUP, a.s. http://www.presco.cz/

Splněné dětské přání

Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce

Aktuální kolo