Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

SOUTĚŽ: Vyhrajte dětskou kosmetiku a přebalovací tašku

Splněné dětské přáníKaždý rodič chce svému děťátku dopřát tu nejlepší péči a novopečení rodiče obzvlášť. Ať už doma máte malinký vrnící uzlíček, který spatřil světlo světa před pár dny nebo zvídavé batole, jedním z ústředních témat, kterými se budete neustále zabývat, je správná péče o citlivou dětskou pokožku. Ta potřebuje speciální a hlavně pravidelnou péči.

Hned na začátku je nutné si uvědomit, že dětská pokožka je v mnohých faktorech naprosto odlišná ve srovnání s kůží dospělého člověka. Pokožka novorozenců je nezralá, tím pádem mnohem citlivěji reaguje na vnější prostředí a případné škodlivé podněty. Ovšem až do dvou let věku dítěte hovoříme o nedokonalé pokožce. Ta stále nemá tzv. ochranný film z potu a mazu, je méně odolná a navíc má tendenci k vysoušení. Jde vám z toho hlava kolem a přemýšlíte, jak by správná péče o dětskou pokožku měla vypadat? Jednoduše. Měla by být především šetrná, individuální a hlavně pravidelná.

Zlatá střední cesta a dětská kosmetika
Staré známé přísloví praví, že všeho moc škodí. Například každodenním koupáním novorozeného miminka můžete způsobit více škody než užitku. Už malinké miminko je osobností, ve které se formují všechny potencionální povahové rysy a budoucí fyzická podoba. I takto malý človíček potřebuje vzhledem ke svému vývoji vlastní osobní věci a proto by nedílnou součástí výbavičky měla být šetrná dětská kosmetika, jež neobsahuje mýdlo, barviva, éterické oleje a další látky, které by mohly dětskou pokožku podráždit. Aplikace vašeho kvalitního a drahého krému na obličej se ani v případě té nejvyšší nouze na citlivou dětskou kůži opravdu nehodí. Co se týče vodních radovánek, je nutné najít zlatou střední cestu. Pediatři doporučují koupání miminek dvakrát až třikrát týdně a vyzkoušet můžete například Jemné mýdlo s rostlinnými oleji od značky K-Classic Baby. To je obohacené výtažkem z heřmánku, jojobovým olejem a glycerinem. I po koupání bude váš drobeček potřebovat náležitou pozornost. Zkuste Lehké pečující tělové mléko značky K-Classic Baby, jehož složení v podobě mandlového a slunečnicového oleje společně se včelím voskem napomáhá udržovat hydrataci dětské pokožky a stejnou službu prokáže i dospělým jedincům s citlivou pokožkou.

Komplexní péče o citlivou dětskou pokožku musí být vzhledem k jejímu vývoji pravidelná a potřebuje jak ochranu před vysoušením, tak i dostatek hydratace. Zejména zvláštní pozornost je nutné věnovat exponovaným místům v letních a zimních měsících, ale celoročně by se vaše pozornost měla upínat k plenkové oblasti, jež může být problematická. Samozřejmostí je dostatečné přebalování, očištění a opět následná aplikace krémů určených speciálně pro tuto část dětské pokožky. Důležitá rada na závěr. Dětská kosmetika může dospělému jedinci jedině prospět, ovšem opačně to neplatí. Ať už budete shánět dětskou kosmetiku přímo pro vašeho drobečka nebo jako dárek či své citlivější kůži potřebujete dopřát šetrnou péči, můžete se porozhlédnout v síti prodejen Kaufland, kde je k dostání speciální řada výrobků K-Classic Baby, jejíž složení odpovídá individuálním potřebám našich nejmenších.


Splněné dětské přání

Soutěžní otázka
Produkty K-Classic Baby jsou díky svému kvalitnímu složení navíc vhodné i pro:

1. mladistvé s aknózní pletí
2. dospělé s mastnou pletí
3. dospělé s citlivou pletí
Nápovědu naleznete: www.kaufland.cz

Své odpovědi zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveďte KOSMETIKA. Součástí emailu musí být vaše jméno, příjmení, kolik máte dětí a informace, zda jsou děti zdravé nebo případně mají nějaká zdravotní omezení. Podmínkou je rovněž připsat vaše kontaktní údaje (mobil a poštovní adresa) kvůli předání výhry.

Soutěž končí v neděli 18. 6. 2017 ve 20 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

Aktuální kolo