Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Úvod

Soutěž – vítáme s úsměvem jaro

Splněné dětské přáníPrvní jarní den nás čeká 20. března a všichni se již těšíme na hřejivé sluneční paprsky i rozkvetlé voňavé kytičky. Splněné dětské přání připravilo novou soutěž o hezký dárkový balíček pro děti. Pokud se chcete zapojit, pošlete nám přihlášku co nejdříve. 

Číst dál: Soutěž – vítáme s úsměvem jaro

SOUTĚŽ - svátek žen, maminek a babiček

Splněné dětské přáníMezinárodní den žen, připadající každoročně na 8. března, je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. V České republice je svátek od roku 2004 významným dnem. Chceme společně vzdát hold ženské síle a energii.

Číst dál: SOUTĚŽ - svátek žen, maminek a babiček

Vánoční soutěž o velký dárkový balíček

Splněné dětské přáníJako každý rok pro vás připravilo Splněné dětské přání oblíbenou předvánoční akci. A protože jsou Vánoce mimo jiné časem obdarovávání, přinášíme Vám vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát mnoho hezkých dárečků pro své nejmenší. Soutěž končí v neděli 19. 12. 2021.

Číst dál: Vánoční soutěž o velký dárkový balíček

Oslavujeme Den dětí originální soutěží - zapojte se a získejte dětský balíček (2)

Splněné dětské přáníMezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června. Svátek má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Organizace Splněné dětské přání připravila při této příležitosti další soutěž o dětský dárkový balíček. Zapojte se a třeba potěšíte zrovna tu svoji ratolest.

Číst dál: Oslavujeme Den dětí originální soutěží - zapojte se a získejte dětský balíček (2)

Aktuální kolo