Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Splněné dětské přání vyhrálo grant od Nadačního fondu AVAST

Splněné dětské přáníRádi bychom se s vámi podělili o báječnou zprávu! Zapojili jsme se do grantového řízení Spolu se zaměstnanci 2017, které vypsal Nadační fond AVAST. Tento týden jsme obdrželi výsledky a dozvěděli jsme se, že Splněné dětské přání je jednou z 86 vybraných organizací získávajících finanční podporu.

O grant jsme žádali jednak za účelem pořádání dalších akcí pro handicapované a nemocné děti, ale také na rozvoj pro naši organizaci, a to především ve čtyřech oblastech – vývoj webových stránek, posílení vizuální prezentace, technické vybavení a fundraisingová školení, díky nimž se chceme naučit získávat další potřebné finanční prostředky.

Naší snahou je individuální pomoc vybraným dětem a jejich rodinám, ale i osvěta široké veřejnosti, aby dané problematice lépe rozuměla a narůstal její zájem o podporu takových rodin a jejich přirozeného vnímání jakou součásti naší společnosti.

Splněné dětské přání

Jsme rádi, že díky získanému grantu budeme moc realizovat náš projekt nazvaný AVAST pomáhá plnit sny se Splněným dětským přáním II. Můžeme tak podpořit další rodiny s handicapovanými a nemocnými dětmi, které jsou izolovanější od společnosti kvůli zmíněné problematice. Chceme jim ukázat, že nejsou na své starosti samy, a naopak je tu někdo, kdo se zajímá, vyslechne je a podá pomocnou ruku. Dáme jim pozitivní impuls, posílíme rodinné vazby a motivujeme je k dalšími rozvoji a sebedůvěře. Neboť důležitou otázkou k zamyšlení pro naši společnost je: „Kdo je v současné době skutečně a stoprocentně zdravý?“

Aktuální kolo