Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Splněné dětské přání získalo grant od Nadačního fondu AVAST

Splněné dětské přáníV dubnu jsme se se přihlásili do nového grantového řízení Spolu se zaměstnanci vypsaného Nadačním fondem AVAST pro rok 2018, na který nás upozornil náš patron Ladislav Vitásek. Netrpělivě jsme čekali na výsledky a doufali, že se nám s dalším projektem povede uspět i tentokrát. Obdrželi jsme skvělou zprávu – AVAST nám bude opět pomáhat v plnění dětských přání a dalším rozvoji.

„S radostí Vám oznamujeme, že správní rada Nadačního fondu AVAST se rozhodla podpořit váš projekt AVAST a Splněné dětské přání plní sny handicapovaným dětem, který jste předložili do programu Spolu se zaměstnanci 2018,“ stálo ve finálním rozhodnutí o výsledcích letošního grantu.

Do programu bylo celkem předloženo 151 projektů, podporu nakonec získalo 125 z nich, mezi nimi i naše organizace Splněné dětské přání. Správní rada při svém rozhodování kladla důraz na význam projektu pro společnost i na míru zapojení zaměstnance do aktivit organizace.

Splněné dětské přání
Projekt AVAST a Splněné dětské přání plní sny handicapovaným dětem byl podpořen částkou 50 tisíc korun. Tyto finanční prostředky využijeme k dalšímu rozvoji organizace, ať už pomocí různých školení či rozšířením technického zázemí. Největší část prostředků využijeme ke splnění dalších dětských snů. Děkujeme Nadačnímu fondu AVAST za příjemnou spolupráci, podporu a svěřenou důvěru.

 

 

Aktuální kolo