Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Smrt na rodiče nebrala ohled, vzala jim bez milosti syna Ondráška

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání vydává příběhy o nemocných dětech již šest let, ale ten dnešní je úplně jiný. Poprvé budete číst o jednom skvělém klukovi, který se již stal andílkem. Vcelku málo známá nemoc nedává žádnou šanci na uzdravení a nenašel se na ni zatím žádný lék. Chceme poděkovat mamince, že se nám svěřila, i když musela při psaní vyplakat hodně slz. Vy si nyní můžete přečíst její vyprávění o tom, jaké to je, když vám lékař sdělí, že není žádná naděje, aby se zdravotní stav vašeho dítěte zlepšil.

Číst dál: Smrt na rodiče nebrala ohled, vzala jim bez milosti syna Ondráška

Slzičky, nová přátelství a dobroty, Gábinka a Vanda vzpomínají na naše narozeniny

Splněné dětské přáníPozvání na 6. narozeniny organizace Splněné dětské přání přijala s velkým potěšením i rodina Gábinky. Této handicapované slečně jsme v roce 2013 umožnily prožít báječný den, který strávila na rodinné show v Cirkus Cirkus Classic za podpory patrona Martina Dejdara a stala se cvičitelkou lachtana Teddyho. A jak se jim na naší oslavě líbilo?

Číst dál: Slzičky, nová přátelství a dobroty, Gábinka a Vanda vzpomínají na naše narozeniny

Zdravá Natálka se po horečce změnila v ležící panenku

Životní příběh NatálkaJeště vloni v létě byla Natálka zcela zdravá a veselá holčička. Jednoho dne dostala vysoké teploty, což ukazovalo na to, že se bude jednat o nějaké obyčejné nachlazení. Když se stav nelepšil, tak s ní maminka utíkala k doktorce. Horečky stále neklesaly a byla nutná hospitalizace v nemocnici. Lékařka bohužel podcenila zdravotní stav dítěte a neprovedla ihned důležitá vyšetření. Pro holčičku to mělo bohužel fatální následky. Již skoro rok leží v nemocnici a maminka každý den bojuje za její uzdravení.

Číst dál: Zdravá Natálka se po horečce změnila v ležící panenku

Vyhlášení soutěže o dárek ke Dnu matek

Splněné dětské přáníV měsíci dubnu probíhala na webových stránkách organizace Splněné dětské přání soutěž o speciální dárkový balíček, který bylo možné vyhrát a získat tak krásný dárek pro maminku ke Dni matek. Dnes vám prozradíme, do jakých míst výhra putovala a zda nějakou maminku potěšila.

Číst dál: Vyhlášení soutěže o dárek ke Dnu matek

Aktuální kolo