Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Vánoční přání: Bojovnici Lee se stalo vyšetření CT osudným

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání uspořádalo koncem roku další speciální akci „vánoční přání“, která u rodin sklízí nadšené ohlasy. Tentokrát jsme obdarovávali nejen děti, ale i jejich rodiče, jež o ně s láskou pečují. Můžete se těšit na jeden nový příběh a 7 rodin nám prozradí, jak se jim dařilo od doby, kdy jsme o nich napsali poprvé. Dnes se můžete dozvědět, jak se daří holčičce Lee.

Číst dál: Vánoční přání: Bojovnici Lee se stalo vyšetření CT osudným

Rodinné přání: Anička se setkala se svým vzorem, Albertem Einsteinem

Splněné dětské přáníPro rodiny s nemocnými dětmi jsme připravili další krásnou akci, tentokrát mohli zájemci posílat přihlášky k návštěvě muzea Grévin, které nabízí setkání s celou řadou známých i historických osobností. Po pečlivém výběru padla naše volba na holčičku Aničku, tu trápí onemocnění zvané spinální svalová atrofie. Protože to neměla v poslední době jednoduché, chtěli jsme jí povzbudit a dopřát jí pěkný zážitek.

Číst dál: Rodinné přání: Anička se setkala se svým vzorem, Albertem Einsteinem

Naše letošní vánoční splněná přání rozzáří oči rodičům i dětem

splněné dětské přáníSplněné dětské přání se stejně jako v předchozích letech rozhodlo uspořádat úspěšnou akci Vánoční přání. Tentokrát chceme obdarovat nejen děti, ale hlavně rodiny, které se s velkou láskou po celou dobu starají o své vážně nemocné ratolesti.

Číst dál: Naše letošní vánoční splněná přání rozzáří oči rodičům i dětem

Splněné dětské přání - vyhlášení výherce dárkového balíčku

splněné dětské přáníDalší úspěšnou soutěž máme za sebou a dnes vám prozradíme, kterým směrem výherní balíček putoval. Děkujeme všem za poslané přihlášky. Pokud se na vás štěstí neusmálo, tak nebuďte smutní, neboť brzy spustíme novou akci o úžasnou výhru s Frozen neboli pohádkou Ledové království. Sledujete pečlivě naše webové stránky.

Číst dál: Splněné dětské přání - vyhlášení výherce dárkového balíčku

Aktuální kolo