Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Rodinné přání: Přihlaste se a získejte setkání s námi i návštěvu výstavy LEGO

Splněné dětské přáníS novým rokem jsme pro vás připravili novou akci! Tentokrát se s vybranými rodinami podíváme na originální výstavu modelů z kostek LEGO, která je pouze do 1. února na Výstavišti v pražských Holešovicích. Součástí je i Funk Park neboli zóna, kde si mohou děti hrát a postavit cokoli dle své fantazie. Neváhejte a pošlete nám svou přihlášku! Užijete si spoustu zábavy, poznáte nové přátele a setkáte se s námi osobně.

Číst dál: Rodinné přání: Přihlaste se a získejte setkání s námi i návštěvu výstavy LEGO

Vánoční přání: Terezka musela zvládnout tatínkovu rakovinu a smrt babičky

Splněné dětské přáníDalší rodinu s nemocným dítětem, kterou jsme vybrali v rámci akce vánoční přání, nás zaujala tím, jak statečně zvládá neustálé nástrahy života. Nikdy se nevzdávají, stojí pevně při sobě a mají se moc rádi. Maminka Jana nám bude vyprávět novinky, které se u nich staly od doby, kde jsme vám o nich vyprávěli prostřednictvím našich webových stránek poprvé. Jejich příběh jsme zveřejnili před rokem a půl.

Číst dál: Vánoční přání: Terezka musela zvládnout tatínkovu rakovinu a smrt babičky

Tip na akci: Nahlédněte do světa krásy a harmonie na kosmetickém veletrhu

Splněné dětské přáníJiž za dva měsíce se uskuteční 23. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO, a to opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Navštívit ho můžete v předjarním týdnu 10. a 11. března 2017. Splněné dětské přání se i tentokrát zúčastní se svým stánkem, aby představilo produkty ze své autorské dílny a projekty, kterým se aktuálně věnuje. A na co dalšího se můžete těšit?

Číst dál: Tip na akci: Nahlédněte do světa krásy a harmonie na kosmetickém veletrhu

Důležité oznámení o změně jména naší stránky na Facebooku

Splněné dětské přáníNaši milý příznivci, v současné době máte možnost navštěvovat na sociální síti Facebook dvě oficiální stránky Splněného dětského přání. Jedny se jmenují podle organizace „Splněné dětské přání“ a druhé najdete pod názvem „Panenky - pro handicapované i zdravé děti“. Rádi bychom vás informovali o důležité změně, v brzké době dojde k úpravě názvu.

Číst dál: Důležité oznámení o změně jména naší stránky na Facebooku

Aktuální kolo