Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Vánoční přání: Rozumět sobě i autismu syna Honzíka, to je cíl maminky Evičky

Splněné dětské přáníDnešní příběh je opět ukázkou toho, že všechny maminky v sobě mají neskutečnou vnitřní sílu a jsou schopné dokázat neuvěřitelné věci pro své děti. Stejně jako Eva, ta je pro nás velkou hrdinkou. Dokázala se po kolapsu opět postavit na nohy a nyní ještě navíc pomáhá ostatním rodinám, které mají děti s diagnózou autismus. Chcete vědět, jaký je její životní příběh?

Číst dál: Vánoční přání: Rozumět sobě i autismu syna Honzíka, to je cíl maminky Evičky

SOUTĚŽ: Pochlubte se vysvědčením a vyhrajte!

Splněné dětské přáníPoslední lednový den je tu a to znamená pro mnohé rodiny jedna – dnes se bude předávat vysvědčení. Organizace Splněné dětské přání pro vás připravila soutěž o výherní balíček, který obsahuje spoustu zajímavých cen. Chcete ho získat? Pošlete nám fotku vašeho dítka s vysvědčením, odpovězte na jednoduchou otázku a může být třeba váš!

Číst dál: SOUTĚŽ: Pochlubte se vysvědčením a vyhrajte!

Vánoční přání: Autista Dominik je hrdina, kterého maminka obdivuje

Splněné dětské přáníSotva se Marii narodil syn, začaly ihned starosti. Zdravotní problémy pokračovaly i v dalších letech, než byla stanovena diagnóza zvaná atypický autismus. Chlapec je neuvěřitelný bojovník a díky podpoře rodičů se dokázal v životě velice posunout. Maminka se na základě svých zkušeností rozhodla pomáhat také ostatním. Založila společně s dalšímu rodiči spolek ADAM a stala se jeho předsedkyní. Jejich posláním je komplexní péče o děti s autismem a jejich rodiny. Tato činnost jí přináší velkou radost a spokojenost.

Číst dál: Vánoční přání: Autista Dominik je hrdina, kterého maminka obdivuje

Rodinná akce: Medvídek Mioli pobavil vážně nemocnou Veroniku

Splněné dětské přáníKaždý rodič si přeje pro své dítě jen to nejlepší, a když ho vidí šťastné a spokojené, pomáhá mu to mnohé těžkosti v životě překonat. A právě takové radostné okamžiky chtěla zajistit organizace Splněné dětské přání nemocné holčičce Verunce. Ta přijela z Ústí nad Labem se svými rodiči a bráškou Petrem, aby navštívila rodinnou show Medvídek Mioli a objevila kouzlo sváteční Prahy.

Číst dál: Rodinná akce: Medvídek Mioli pobavil vážně nemocnou Veroniku

Aktuální kolo