Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Rodiny s nemocnými dětmi navštívily Muzeum voskových figurín v Praze

madame tussandsSplněné dětské přání ve spolupráci s agenturou BEST Communications  zprostředkovalo 26. 4. třem vybraným rodinám s handicapovanými dětmi zajímavý kulturní zážitek. Zakladatelky neziskové organizace Martina s Kristýnou je pozvaly do Muzea voskových figurín, které v současné době nabízí nejen stálou expozici, ale navíc i speciální sekci s hollywoodskými hvězdami od Madame Tussands. Zajímá vás, zda se nám podařilo dalším nemocným dětem rozzářit oči? Čtěte dále!

Číst dál: Rodiny s nemocnými dětmi navštívily Muzeum voskových figurín v Praze

Světový den knihy: zdraví i handicapovaní umělci se pochlubili se svými výtvory

světový den knihy a autorského právaPortál Pište-Povídky.cz uspořádal ve spolupráci s Kulturním centrem 12 zábavné odpoledne v rámci Světového dne knihy a autorského práva. Návštěvníci vyslechli zajímavou přednášku a ukázky autorského čtení různých děl. Obzvláště je ohromilo vystoupení handicapované Zuzanky z Plzně, jejíž básnička vyhrála v soutěži pořádané neziskovou organizací Splněné dětské přání.

Číst dál: Světový den knihy: zdraví i handicapovaní umělci se pochlubili se svými výtvory

Soutěž: Podpořte své děti v tvořivosti, na chvíli se mohou stát skutečnými spisovateli!

soutěž splněné dětské přáníV sobotu 26. dubna se v pražském Kulturním centru 12 uskuteční v rámci Světového dne knihy a autorských práv jedinečný kulturní program. Snad každé dítě si rádo sepisuje básničky, povídky, pohádky či jiné literární kousky. Podpořte ho v jeho tvorbě a přihlaste ho do soutěže, kterou pořádá Splněné dětské přání. Výherci se pochlubí svými díly v rámci autorského čtení jako skuteční spisovatelé.

Číst dál: Soutěž: Podpořte své děti v tvořivosti, na chvíli se mohou stát skutečnými spisovateli!

Nemocné a handicapované děti vyrazí do Muzea voskových figurín

madame tussandsNezisková organizace Splněné dětské přání vezme za kulturou další rodiny s handicapovanými a nemocnými dětmi. Tentokrát společně s Kristýnou a Martinou Šmejkalovými vyrazí do Muzea voskových figurín v Praze, kde uvidí nejen stálou expozici, ale navíc i speciální sekci Madame Tussands, ve které se nachází 8 soch známých hollywoodských hvězd.

Číst dál: Nemocné a handicapované děti vyrazí do Muzea voskových figurín

Aktuální kolo