Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

„Sen se může splnit nám všem“

nazareth a splněné dětské přáníZakladatelkám neziskové organizace Splněné dětské přání, Martině a Kristýnce, se splnil jejich velký kulturní sen - měly možnost si osobně podat ruku s členy legendární kapely Nazareth. Pokud vás zajímá, jaké to bylo, nebo proč vlastně k tomuto úžasnému setkání došlo, čtěte dál!

Číst dál: „Sen se může splnit nám všem“

Ručně vyráběné panenky s podobou českých lakrosistek měly úspěch

české lakrosistkyVe dnech od 24. do 27. dubna hostil Radotín 20. ročník největšího boxlakrosového turnaje v Evropě, Memoriál Aleše Hřebeského. České lakrosové reprezentantky se na akci snažily upozornit na problém s financováním tohoto sportu, díky němuž se národní tým letos nevydá na mistrovství světa v Kanadě. Se získáváním finančních prostředků jim pomohlo také Splněné dětské přání.

Číst dál: Ručně vyráběné panenky s podobou českých lakrosistek měly úspěch

Splněné dětské přání vyrazilo na Pražský Majáles

pražský majáles 2013V úterý 30. dubna 2013 ožily prostory pražské Stromovky davy studentů, rodičů, dětí i zástupců starší generace. Všichni mířili za stejným cílem – na open air festival Majáles, který se tu každoročně pořádá. Doprovodný program sliboval různorodou zábavu, krom jiného i stanoviště občanského sdružení Splněné dětské přání, které pro návštěvníky akce připravilo několik nevšedních aktivit.

Číst dál: Splněné dětské přání vyrazilo na Pražský Majáles

Pražský Majáles: Vynechej 1 pivo, vyplníš přání dětem!

pražský majáles 2013Oblíbené oslavy studentského života, jara a života dorazily také do české metropole. V úterý 30. dubna 2013 vyvrcholí hlavní hudebním a doprovodným programem, který má tradičně zázemí v pražské Stromovce. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu zábavy, kvalitní muziku a samozřejmě nápoje a pochutiny všeho druhu. Festivalu se zúčastní i Splněné dětské přání.

Číst dál: Pražský Majáles: Vynechej 1 pivo, vyplníš přání dětem!

Aktuální kolo