Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Koncert Hlasy světla naší organizaci vynesl 10 tisíc korun a let balonem

splněné dětské přáníPražský kostel svatého Šimona a Judy ožil ve čtvrtek 23. ledna charitativním koncertem Hlasy světla pořádaným pro podporu občanského sdružení Splněné dětské přání. Výtěžek z akce použije organizace k uskutečnění 4. kola pro handicapované a nemocné děti s názvem Staň se muzikálovou hvězdou. O nadpozemský hudební zážitek se postarala umělkyně Christina Johnston se sborem Boni Pueri, Collegium Floreum a Tam-Tam Orchestra.

Číst dál: Koncert Hlasy světla naší organizaci vynesl 10 tisíc korun a let balonem

Staň se muzikálovou hvězdou a zazpívej si na pódiu s Františkem Pytlounem

 splněné dětské přání a františek pytlounV sobotu 22. února 2014 zažije další dítě jedinečný den, během něhož zavítá do divadelního zákulisí, seznámí se s mnoha známými osobnostmi, nechá se zkrášlit od vizážistky a v rámci zvukové zkoušky si zazpívá se svým patronem. Tak bude probíhat 4. kolo s názvem Staň se muzikálovou hvězdou, které připravuje nezisková organizace Splněné dětské přání ve spolupráci s muzikálem Děti Ráje. Ve stejný den oslaví společnost 2 roky od svého založení.

Číst dál: Staň se muzikálovou hvězdou a zazpívej si na pódiu s Františkem Pytlounem

Splněné dětské přání spustilo nové kolo nazvané Staň se muzikálovou hvězdou

 splněné dětské přání a děti rájeNebylo vaší dcerušce či synovi dáno do vínku tolik zdraví, kolik byste si pro ně přáli? Z jejich neduhů je Splněné dětské přání vyléčit sice nemůže, ale dokáže jim vykouzlit úsměv na tváři a ulehčit jim od jejich běžných starostí. Jak? Jedinečným zážitkem. Přihlaste svou ratolest k účasti ve 4. kole s titulem Staň se muzikálovou hvězdou, které se uskuteční 22. února 2014 v Praze. Uvidíte představení Děti Ráje tak, jak nikdo jiný!

Číst dál: Splněné dětské přání spustilo nové kolo nazvané Staň se muzikálovou hvězdou

Co popřáli zpěváci z muzikálu Děti Ráje naší organizaci do nového roku 2014?

děti rájeMuzikál Děti Ráje zakončil předchozí rok speciálním silvestrovským představením, ve kterém se objevili téměř všichni protagonisté. Kdo chce proslulou show vidět, musí si pospíšit – v divadle Goja Music Hall se bude hrát pouze do března 2014. Oslovili jsme několik účinkujících, kteří velmi dobře znají Splněné dětské přání a zeptali se jich, co by neziskové organizaci popřáli pro letošní rok.

Číst dál: Co popřáli zpěváci z muzikálu Děti Ráje naší organizaci do nového roku 2014?

Aktuální kolo