Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Zpěvačka Markéta Konvičková pokřtila své nové album s Nellinkou

 splněné dětské přání nellinkaNa patnáctiletou Nellu Liškovou se alespoň trochu usmálo pomyslné štěstíčko. Dívka, které lékaři ve třech měsících života diagnostikovali rakovinu, dostala díky neziskové organizaci Splněné dětské přání nový impuls. Podívala se do nahrávacího studia a nazpívala se svou oblíbenou zpěvačkou Markétou Konvičkovou duet. Píseň vyšla jako bonusovka na jejím nejnovějším CD „Tablo". U křtu desky Nellinka nemohla chybět.

Číst dál: Zpěvačka Markéta Konvičková pokřtila své nové album s Nellinkou

Podívej, hvězda vzdálená plní nám sny, když padá na kolena

 splněné dětské přání nellinkaToužíte na vlastní oči vidět, jak probíhá finální část plnění Nellinčina přání? Chcete se osobně potkat se zakladatelkami neziskové organizace Splněné dětské přání? Přijďte v pondělí 27. 5. do Bontonlandu, který se nachází v Praze na Václavském náměstí. Na programu je koncert Markéty Konvičkové a křest jejího nově vydaného alba Tablo. Jako host vystoupí Daniel Mrózek, který představí své debutové album Krev, jizvy a tvář.

Číst dál: Podívej, hvězda vzdálená plní nám sny, když padá na kolena

Nellince se splnil sen, nazpívala duet s Markétou Konvičkovou

 splněné dětské přání nellinkaZa oknem svítá a Nella dnes vstává s úsměvem. Koukne na hodiny, vyskočí z postele a jde si nalakovat nehty. Zírá do otevřené skříně, která je sice plná hadříků, ale vůbec neví, co si má vzít na sebe. Pokouší se učesat, ruce se jí ale třesou nervozitou a má k tomu pádný důvod - dnes pojede do Prahy do hudebního studia, kde bude natáčet písničku s Markétou Konvičkovou. Jak je to vůbec možné?

Číst dál: Nellince se splnil sen, nazpívala duet s Markétou Konvičkovou

Jaký dárek vybrat dětem, látkovou panenku nebo nový mobil?

splněné dětské přáníKaždá dívka i žena si pamatuje svou první panenku. Někdo ji má ještě ukrytou v krabici se svými poklady z dětství, ale často se zatoulaly a nikdo již ani neví kam. Dříve si však děti svých milovaných hraček daleko více vážily a také četly více knih. Dnes je už všechno jiné, změnily se lidské možnosti a s tím i mnohé hodnoty. I to je jedním z důvodů, proč se Splněné dětské přání vrací zpět k tradicím.

Číst dál: Jaký dárek vybrat dětem, látkovou panenku nebo nový mobil?

Aktuální kolo