Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

MISE BENÁTKY: Maminka Pavlínka splnila svůj slib

Splněné dětské přáníOrganizace Splněné dětské přání zveřejnila příběh nemocné Věrušky a její maminky Pavlíny, která byla nešťastná, protože nenacházela způsob, jak by mohla splnit slib, co v těžké životní situaci dala před lety své holčičce. V té době jsme netušili, jak velký zájem naše výzva o pomoc vyvolá. V rekordním čase se podařilo nasbírat potřebnou částku, aby mohla být Mise Benátky uskutečněna. Co prozradila maminka po návratu?

Číst dál: MISE BENÁTKY: Maminka Pavlínka splnila svůj slib

Vyhlášení Prázdninová soutěž. Koho potěšila výhra?

Splněné dětské přáníV létě pořádala organizace Splněné dětské přání oblíbená prázdninová soutěž o velký balíček. Prozradíme vám, komu jsme udělali radost, připomeneme, co od nás výherce v balíčku získal a jak zněla jeho soutěžní odpověď.

Číst dál: Vyhlášení Prázdninová soutěž. Koho potěšila výhra?

Malá Karolínka stále nezná finální diagnózu, každý den je pro ni vzácný

Splněné dětské přáníMaminka Marie našla novou lásku a čekali spolu miminko. Nikdo z nich si v té době ještě neuměl představit, jak těžké zkoušky jim osud nachystá. Narodilo se jim miminko s vzácnou nemocí, lékaři však prozatím nedokázali určit finální diagnózu. Rodiče tak každý den vstávají s velkou obavou, zda ještě druhý den bude jejich dcera naživu.

Číst dál: Malá Karolínka stále nezná finální diagnózu, každý den je pro ni vzácný

Splněné dětské přání vystavovalo po sedmé na veletrhu World of Beauty and Spa

Splněné dětské přáníVe dnech 7. a 8. září 2018 probíhal v areálu PVA Expo Praha Letňany 26. kosmetický veletrh World Of Beauty & Spa. Tradičně se této akce zúčastnila i organizace Splněné dětské přání, která na svém stánku vystavovala nejen výrobky z vlastní dílny, ale také všem ochotně představila, jaké sny handicapovaných dětí se jí již podařilo splnit. Martina vám prozradí, jak to tentokrát probíhalo.

Číst dál: Splněné dětské přání vystavovalo po sedmé na veletrhu World of Beauty and Spa

Aktuální kolo