Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Gábince se splní sen – setká se s Martinem Dejdarem a živým lachtanem

splněné dětské přání gábinkaJaké je dostat pusu od lachtana a objevit se v záři reflektorů během večerní show, si už v pátek 11. října vyzkouší patnáctiletá Gábina z Písku. Tu vybralo Splněné dětské přání ze všech přihlášených kandidátů jako nejvhodnější adeptku. Holčička, která je na invalidním vozíku, prožije jedinečný den po boku Martina Dejdara, cvičitelky Perry Pedersen a jejího lachtana Teddyho. Akci přijdou podpořit i další známé osobnosti.

Číst dál: Gábince se splní sen – setká se s Martinem Dejdarem a živým lachtanem

Víte, čemu se aktuálně věnuje český herec a moderátor Martin Dejdar?

martin dejdar a splněné dětské přáníPříznivce soutěže Česko Slovensko má talent velmi překvapilo zjištění, že se na televizních obrazovkách již nebudou vídat s Martinem Dejdarem, který byl třetím členem odborné poroty. Herec ale nezahálí, svůj čas využívá naplno a věnuje se řadě aktivit. Patří mezi ně působení v divadle, moderování, natáčení seriálů a aktuálně i charitativní činnost. Oblíbený showman spojil síly s neziskovou organizací Splněné dětské přání, která pro něj připravila nelehký úkol.

Číst dál: Víte, čemu se aktuálně věnuje český herec a moderátor Martin Dejdar?

Staň se cvičitelem lachtanů!

splněné dětské přání lachtan a perryMilí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Číst dál: Staň se cvičitelem lachtanů!

Terezka prozradila: Zapomněly jsme na všechna trápení, která jsme dosud měly!

splněné dětské přáníSplněné dětské přání uspořádalo ve spolupráci s pražským Divadlem Kalich další nezapomenutelný zážitek, a to patnáctileté Terce z Kadaně. Slečna trpí oční vadou, která jí způsobuje trápení v podobě děsivých migrén. Na své zdravotní problémy však mohla alespoň na chvíli zapomenout při návštěvě muzikálu Pomáda. Jaký to byl pro ni zážitek a co se jí nejvíce líbilo, se dozvíte v tomto rozhovoru.

Číst dál: Terezka prozradila: Zapomněly jsme na všechna trápení, která jsme dosud měly!

Aktuální kolo