Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Terezce se splnil sen, poprvé viděla živý muzikál a nahlédla do jeho zákulisí

splněné dětské přáníNezisková organizace Splněné dětské přání rozzářila oči dalšímu nemocnému dítěti. Tentokrát se organizátorky ujaly patnáctileté Terezky z Kadaně, které život komplikuje vážná oční vada. To jí však nezabránilo v tom, aby si užila svou první návštěvu divadla a okusila kouzlo muzikálu Pomáda. Po představení ji však čekalo ještě jedno překvapení – setkala se s protagonisty, kteří ztvárnili hlavní role.

Číst dál: Terezce se splnil sen, poprvé viděla živý muzikál a nahlédla do jeho zákulisí

Ondřej Čermák prozradil, jaké je být tátou na mateřské

táta na mateřskéVelice nás zaujal rodinný web Táta na mateřské pohledem otce. Požádali jsme proto jeho zakladatele a provozovatele Ondřeje Čermáka o rozhovor, ve kterém by nám prozradil, jak ke svému nápadu přišel a co ho motivovalo k realizaci zmíněného portálu. Měl odvahu nejen o všem otevřeně mluvit, ale také se nám zcela upřímně svěřil se svými osobními pocity, jaké to je být tátou na mateřské.

Číst dál: Ondřej Čermák prozradil, jaké je být tátou na mateřské

Nellinka, maminka a malý psík Karel společně proti rakovině

 splněné dětské přání nellinkaByla nádherná květnová sobota a zakladatelky Splněného dětského přání spolu s natáčecím štábem ráno nasedli do auta a vyrazili směr Znojmo. Cíl výletu byl všem dobře známý – navštívit patnáctiletou Nellinku, které nezisková organizace plnila její přání. Zajímalo nás, kde tato usměvavá holčička bydlí, jak vypadá její pokojíček a co si odnesla za vzpomínky na společné odpoledne strávené v nahrávacím studiu.

Číst dál: Nellinka, maminka a malý psík Karel společně proti rakovině

Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

splněné dětské přáníŠkolní rok se pomalu blíží ke svému konci, na dveře klepe horké léto a s ním i spousta zážitků. Nejdříve však děti přinesou domů vysvědčení s hodnocením, jak se jim stávající školní rok dařilo. Někdo má ještě co vylepšovat, jiní zazáří se skvělými výsledky. Ať tak nebo tak, potěšte své děti za jejich snahu. Máme pro vás tip na hezký dárek, který zaručeně potěší.

Číst dál: Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

Aktuální kolo