Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Panenky z projektu Splněné dětské přání bodují na turné Legend

 konec světa tour 2012Projekt Splněné dětské přání brzy naváže na letošní pilotní kolo, které proběhlo v Divadle Broadway, kde osmiletou Vanessku potěšila návštěva muzikálu Kleopatra. Během tiskové konference, která se uskutečnila v pražském klubu Hard Rock Cafe v pondělí 19. listopadu, představili organizátoři nejen samotný projekt, ale také jedinečné spojení se jmény, jako je Markéta Konvičková, Petr Šiška i další členové kapely Legendy se vrací. Vzápětí následoval koncert umělců v rámci KONEC SVĚTA TOUR 2012.

Číst dál: Panenky z projektu Splněné dětské přání bodují na turné Legend

Dámy, chcete mít Petra Šišku v posteli? Víme, jak na to!

 petr šiškaCharismatický Petr Šiška s šátkem na hlavě, Roman známý jako Izzi s řetězy, Andonis Civopulos s bujnou hřívou a Libor Pyško s netradičními zapletenými vousy – to jsou rockeři z kapely Legendy se vrací, po kterých jistě touží nejedno ženské srdce. Patříte mezi fanoušky? Díky projektu Splněné dětské přání můžete mít doma jejich podobiznu! Odnesete si i dobrý pocit, pomůžete totiž nemocným a handicapovaným dětem.

Číst dál: Dámy, chcete mít Petra Šišku v posteli? Víme, jak na to!

Markéta Konvičková: Rockeři mě neposlali do zadní části!

markéta konvičkováTalentovaná zpěvačka v současné době vystupuje s rockovými pardály ze skupiny Legendy se vrací. Společně objíždí česká města v rámci turné Konec světa. Kulturní servis Puls přináší exkluzivní rozhovor, ve kterém Markéta prozradila, co si myslí o konci světa, čeho se nejvíce bojí a jaké jsou její dojmy z prvního koncertu. Na akci se dražily panenky s podobou umělců – fanoušci Legend překvapili.

Číst dál: Markéta Konvičková: Rockeři mě neposlali do zadní části!

I Konec světa může přinášet pomoc

 konec světa tour 2012Koncertem v Domažlicích, který se uskuteční v pátek 2. listopadu, začne Konec světa. Právě pod tímto názvem se skrývá koncertní turné po devíti českých a moravských městech rockové kapely Legendy se vrací, zpěvačky Markéty Konvičkové a zpěváka Daniela Mrózka. Pro návštěvníky je připraveno velké překvapení.

Číst dál: I Konec světa může přinášet pomoc

Aktuální kolo