Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Dominika potřebuje 7 tun víček na potřebnou léčbu!

Dominika sbírka víčekO malé usměvavé holčičce a její statečné mamince jsme vám už jednou vyprávěli. Dominika přišla na svět předčasně, což bohužel tragicky ovlivnilo její další vývoj. Ačkoli má dětskou mozkovou obrnu, umí dát svému okolí projevit radost a chuť do života. Paní Vladislava nám prozradila, jak se jí i dceři daří v současné době a co je u nich nového.

Číst dál: Dominika potřebuje 7 tun víček na potřebnou léčbu!

Ohlédnutí za 1. rokem a důležité novinky

splněné dětské přáníZa pár dní to bude rok, od doby kdy Splněné dětské přání vzniklo a splnilo sen prvnímu dítěti. Pilotní kolo sklidilo velmi pozitivní reakce, stejně jako ručně vyráběné panenky, které vyrábí samy zakladatelky. Jaké zásadní novinky a změny plánují na rok 2013?

Číst dál: Ohlédnutí za 1. rokem a důležité novinky

Splněné dětské přání: Konec světa tour 2012 vydražilo panenky za 50 tisíc korun!

konec světa tour 2012Do pražského klubu Hard Rock Cafe v neděli 3. února 2013 opět zavítala oblíbená česká kapela Legendy se vrací, aby předvedla další povedené hudební vystoupení. Na akci pozvali také organizátorky Splněného dětského přání, které pro rockery vyrobily 10 speciálních edic ručně vyšívaných panenek, jež se pak dražily na jednotlivých koncertech v rámci Konec světa tour 2012. Originální nápad návštěvníky oslovil. Kladný ohlas se projevil i na výtěžku z akce.

Číst dál: Splněné dětské přání: Konec světa tour 2012 vydražilo panenky za 50 tisíc korun!

Petr Šiška: Na turné jsme 1 panenku Markéty Konvičkové vydražili za 10 000 Kč

petr šiškaSplněné dětské přání spojilo síly s oblíbenou českou kapelou Legendy se vrací a pro jejich koncertní štaci Konec světa tour 2012, která se uskutečnila koncem loňského roku, připravilo 10 sad panenek s jejich vlastní podobiznou. Sérii deseti panenek vyrobili také pro Markétu Konvičkovou, ta je na vystoupeních doprovázela. Jaký ohlas tato originální akce sklidila u publika, prozradil lídr kapely Petr Šiška.

Číst dál: Petr Šiška: Na turné jsme 1 panenku Markéty Konvičkové vydražili za 10 000 Kč

Aktuální kolo