Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Ondřej Čermák prozradil, jaké je být tátou na mateřské

táta na mateřskéVelice nás zaujal rodinný web Táta na mateřské pohledem otce. Požádali jsme proto jeho zakladatele a provozovatele Ondřeje Čermáka o rozhovor, ve kterém by nám prozradil, jak ke svému nápadu přišel a co ho motivovalo k realizaci zmíněného portálu. Měl odvahu nejen o všem otevřeně mluvit, ale také se nám zcela upřímně svěřil se svými osobními pocity, jaké to je být tátou na mateřské.

Číst dál: Ondřej Čermák prozradil, jaké je být tátou na mateřské

Jednoho dne odletí dvě krásné berušky do nebe

Splněné dětské přáníPřed pár týdny jsem se dívala na televizní zprávy a viděla zcela šokující záběry z rodinného domu, kde maminka zabila svá dvojčátka ihned po narození! Nevím, jaké okolnosti ji k tomu donutily, ale ihned jsem si vybavila příběh Barbory Machalové, která by za zdravá miminka dala úplně všechno. Osud však rozhodl jinak!

Číst dál: Jednoho dne odletí dvě krásné berušky do nebe

Nellinka, maminka a malý psík Karel společně proti rakovině

 splněné dětské přání nellinkaByla nádherná květnová sobota a zakladatelky Splněného dětského přání spolu s natáčecím štábem ráno nasedli do auta a vyrazili směr Znojmo. Cíl výletu byl všem dobře známý – navštívit patnáctiletou Nellinku, které nezisková organizace plnila její přání. Zajímalo nás, kde tato usměvavá holčička bydlí, jak vypadá její pokojíček a co si odnesla za vzpomínky na společné odpoledne strávené v nahrávacím studiu.

Číst dál: Nellinka, maminka a malý psík Karel společně proti rakovině

Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

splněné dětské přáníŠkolní rok se pomalu blíží ke svému konci, na dveře klepe horké léto a s ním i spousta zážitků. Nejdříve však děti přinesou domů vysvědčení s hodnocením, jak se jim stávající školní rok dařilo. Někdo má ještě co vylepšovat, jiní zazáří se skvělými výsledky. Ať tak nebo tak, potěšte své děti za jejich snahu. Máme pro vás tip na hezký dárek, který zaručeně potěší.

Číst dál: Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

Aktuální kolo