Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Nahlédněte klíčovou dirkou do zákulisí projektu Splněné dětské přání

splněné dětské přáníRok se pomalu chýlí ke konci, práce na projektu jsou však stále v plném proudu. V roce 2013 představíme Splněné dětské přání v novém kabátě a s atraktivnějšími možnostmi. Neopomeneme ani plnění kulturních přání handicapovaným a nemocným dětem. Chtěli byste vědět, čemu jsme se posledních měsících věnovali, jaké vánoční překvapení připravujeme a na co dalšího se můžete těšit?

Číst dál: Nahlédněte klíčovou dirkou do zákulisí projektu Splněné dětské přání

Skupina Legendy se vrací ovládla pražské Hard Rock Cafe

konec světa tour 2012To, že řetězec Hard Rock Cafe patří hudebním legendám, není novinkou. V pondělí 19. listopadu ale nebyly v hlavní roli kostýmy a kytary světových muzikantů. Pražský klub patřil jiným legendám - konkrétně členům skupiny Legendy se vrací, zpěvačce Markétě Konvičkové a Danielu Mrózkovi. A v neposlední řadě projektu pro handicapované a nemocné děti, který nese název Splněné dětské přání.

Číst dál: Skupina Legendy se vrací ovládla pražské Hard Rock Cafe

Panenky z projektu Splněné dětské přání bodují na turné Legend

 konec světa tour 2012Projekt Splněné dětské přání brzy naváže na letošní pilotní kolo, které proběhlo v Divadle Broadway, kde osmiletou Vanessku potěšila návštěva muzikálu Kleopatra. Během tiskové konference, která se uskutečnila v pražském klubu Hard Rock Cafe v pondělí 19. listopadu, představili organizátoři nejen samotný projekt, ale také jedinečné spojení se jmény, jako je Markéta Konvičková, Petr Šiška i další členové kapely Legendy se vrací. Vzápětí následoval koncert umělců v rámci KONEC SVĚTA TOUR 2012.

Číst dál: Panenky z projektu Splněné dětské přání bodují na turné Legend

Dámy, chcete mít Petra Šišku v posteli? Víme, jak na to!

 petr šiškaCharismatický Petr Šiška s šátkem na hlavě, Roman známý jako Izzi s řetězy, Andonis Civopulos s bujnou hřívou a Libor Pyško s netradičními zapletenými vousy – to jsou rockeři z kapely Legendy se vrací, po kterých jistě touží nejedno ženské srdce. Patříte mezi fanoušky? Díky projektu Splněné dětské přání můžete mít doma jejich podobiznu! Odnesete si i dobrý pocit, pomůžete totiž nemocným a handicapovaným dětem.

Číst dál: Dámy, chcete mít Petra Šišku v posteli? Víme, jak na to!

Aktuální kolo