Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Úvod

První dětské přání splněno, Vanesska viděla Kleopatru

splněné dětské přáníNový projekt spuštěný pod záštitou média Kulturního servisu Puls nazvaný SPLNĚNÉ DĚTSKÉ PŘÁNÍ má za sebou první úspěšné kolo nazvané Královna Kleopatra ožívá. Společně s patronem akce Michalem Davidem jsme vyplnili kulturní přání malé Vanessce, která se za námi vypravila s maminkou až ze Starých Splavů. Má ráda egyptskou kulturu, obzvlášť pak královnu Kleopatru. Proto už dlouhou dobu toužila vidět stejnojmenný muzikál živě. Vanessku jsme vzali do divadla a připravili jí zážitek jako z pohádky.

Číst dál: První dětské přání splněno, Vanesska viděla Kleopatru

Pilotní kolo – První sen splníme 8leté Vanessce

splněné dětské přáníNový projekt, který v posledních měsících pečlivě připravovaly Kristýna a Martina Šmejkalovy, byl odstartován. Dostal jméno Splněné dětské přání a přesně to bude jeho cílem – plnit dětem jejich přání spojená s kulturou. První, komu chceme vnést radost do života, je malá Vanesska, která je maximálně zapálená do všeho, co souvisí se starým Egyptem a královnou Kleopatrou. Patronem tohoto přání se stane Michal David.

Číst dál: Pilotní kolo – První sen splníme 8leté Vanessce

Seznamte se s novým projektem – Splněné dětské přání vykouzlí mnoho úsměvů

splněné dětské přáníV únoru 2012 vznikl pod záštitou média Kulturní servis Puls nový projekt, jehož posláním bude plnit kulturní přání handicapovaných a nemocných dětí. Otevírají se tak dveře do světa kultury těm, kteří by jinak neměli šanci prožít svůj sen. Jak bude Splněné dětské přání fungovat?

Číst dál: Seznamte se s novým projektem – Splněné dětské přání vykouzlí mnoho úsměvů

Aktuální kolo