Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Úvod

Nikolas je malý kluk, který se statečně pere se svým osudem

Splněné dětské přáníVyprávění životního příběhu paní Kateřiny je docela drsné, neboť její malý syn prožil část svého dětství po vyšetřeních v nemocnicích. Naštěstí je jeho maminka statečná žena a pere se svým nelehkým osudem, který si rozhodně nevybrala.

Číst dál: Nikolas je malý kluk, který se statečně pere se svým osudem

Připravujeme charitativní prodejní bazárek s Genny Ciatti

Splněné dětské přáníSrdečně vás jménem rodinné organizace Splněné dětské přání zveme na náš první charitativní prodejní bazárek se zpěvačkou Genny Ciatti. Uskuteční se v pátek 15. 3. a v sobotu 16. 3. 2024 v čase od 10 do 18 hodin po oba dva dny. Kam dorazit? Do našeho centra Nový domov – Místo naděje. Nachází se na Praze 8 v Kobylisích, v těsné blízkosti stanice metra C, tramvaje i autobusu.

Číst dál: Připravujeme charitativní prodejní bazárek s Genny Ciatti

Report k Pomáhej tancem Pardubice: Dovádění s rekvizitami

Splněné dětské přáníNapadlo nás, co takhle mít nějakou pěknou foto-památku? A tak jsme spojili příjemné s užitečným. Společnost Prelude-reklama nám už před lety zhotovila originální fotostěnu s motivačními hesly, které vystihují naši rodinnou organizaci, mise a poselství. Lektorka Eva Stillerová vyrobila tematické rekvizity speciálně pro dobročinnou akci Pomáhej tancem. A výsledek? Mrkněte sami.

Číst dál: Report k Pomáhej tancem Pardubice: Dovádění s rekvizitami

Lukášek je drobný kluk, co převrhne sám plnou skříň nebo ledničku

Splněné dětské přáníPřečtěte si životní příběh maminky Evy, která se velice těšila na miminko. Těhotenství probíhalo zcela v pořádku a nikdy by ji nenapadlo, že by se jí po porodu měl život otočit totálně naruby. Na začátku to byl těžký šok, ale dnes je na svého statečného syna hrdá.

Číst dál: Lukášek je drobný kluk, co převrhne sám plnou skříň nebo ledničku

Aktuální kolo