Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Podzimní kosmetický veletrh: Exkluzivní představení dalšího dětského přání

Splněné dětské přáníVe dnech 8. a 9. září se v pražských Letňanech pořádal další ročník veletrhu World of Beauty and Spa, se kterým naše organizace Splněné dětské přání dlouhodobě spolupracuje. Návštěvníci zde mohli tradičně najít stánek s našimi ručně šitými výrobky, tato akce však byla něčím extra výjimečná – exkluzivně jsme zde poprvé představili zcela nové dětské přání, které připravujeme. Rádi bychom splnili sen 10leté Káje, prozradíme vám podrobnosti!

Číst dál: Podzimní kosmetický veletrh: Exkluzivní představení dalšího dětského přání

Užijte si den plný hýčkání! Soutěž o vstupenky na World of Beauty & Spa

Splněné dětské přáníJiž 24. ročník oblíbeného kosmetického veletrhu bude nezapomenutelným výletem do světa krásy, pohody i nových zážitků a zkušeností. Nenechte si ujít návštěvu WORLD OF BEAUTY & SPA a to v pátek 8. a sobotu 9. září v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany. Vstupenky můžete vyhrát v naší soutěži!

Číst dál: Užijte si den plný hýčkání! Soutěž o vstupenky na World of Beauty & Spa

Handicapované Markétce se splnil sen, viděla vytoužený muzikál Mamma Mia

Splněné dětské přáníO tom, že se dají sny měnit ve skutečnost, znovu přesvědčila organizace Splněné dětské přání. Nedávno ji kontaktovala maminka Mirka, která si přála splnit přání své 17leté dceři Markétce. Prozradila o ní, že ještě nikdy v životě neviděla žádné muzikálové představení, a moc touží navštívit letní speciál Mamma Mia, protože zbožňuje písničky od skupiny ABBA. Její sen se splnil, a dokonce se osobně setkala i s herci.

Číst dál: Handicapované Markétce se splnil sen, viděla vytoužený muzikál Mamma Mia

Prázdninová soutěž: Vyhrajte velký balíček plný skvělých cen

Splněné dětské přáníJe tu léto, čas krásných výletů a báječných dovolených. Splněné dětské přání připravilo pro naše příznivce novou soutěž. Pošlete nám fotku, jak společně v létě trávíte čas, kam jste vyrazili a co jste prožili. K tomu odpovězte na zadané soutěžní otázky a můžete získat super výhru!

Číst dál: Prázdninová soutěž: Vyhrajte velký balíček plný skvělých cen

Aktuální kolo