Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Vánoční přání: Narodila se jako Natálka, nyní si ale přeje stát se Lukášem

Splněné dětské přání handicapované děti přeměna pohlavíV předchozím článku jsme vás seznámili s maminkou Sylvou a její autistickou dcerou Natálkou. Aspergerův syndrom však není to nejtěžší, s čím se tato rodina a především jedinečné dítě musí poprat. Už od malička se totiž cítí být uvězněné ve svém těle. V těle, do něhož nepatří a touží po změně pohlaví. Díky láskyplné podpoře svého okolí zvládá tyto nelehké změny, a říká si Luky.

Číst dál: Vánoční přání: Narodila se jako Natálka, nyní si ale přeje stát se Lukášem

Vánoční přání: Autistka Natálka byla od dětství jiná a panenky jí nezajímaly

Splněné dětské přání děti s autismemBlížíme se do finále. Máme pro vás připravený poslední rozhovor z naší speciální akce Vánoční přání. Maminka Sylva nám bude vyprávět svůj životní příběh, který rozhodně nikoho nenechá chladným. Těžko by ji někdy napadlo, že po porodu bude prožívat něco, co možná do té doby znala jenom z filmu. Narodilo se jí totiž zcela originální dítě, což jí bylo dáno osudem a ona díky tomu došla k vnitřnímu smíření.

Číst dál: Vánoční přání: Autistka Natálka byla od dětství jiná a panenky jí nezajímaly

Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – zajímá vás, kdo se zúčastnil?

Splněné dětské přáníÚnorový měsíc byl ve znamení velkých příprav. Organizace Splněné dětské přání při příležitosti svého 6. výročí uspořádala 3. března 2018 narozeninovou oslavu věnovanou těm, kvůli nimž vznikla – handicapovaným dětem, kterým za dobu svého působení splnila přání. Hosty čekal bohatý program, setkání se známými osobnostmi i řada překvapení.

Číst dál: Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – zajímá vás, kdo se zúčastnil?

Naši narozeninovou oslavu nepodpoří jen hodní partneři, ale i samotné rodiny

Splněné dětské přáníOslava narozenin organizace Splněné dětské přání se rychle blíží a přípravy vrcholí. Velice se těšíme na setkání s rodinami a jejich dětmi, které nám tolik přirostly k srdci. Máme připravená krásná překvapení a doufáme, že přítomné potěší a všem rozzáří oči. Přejeme si, abychom ostatním předali kousek sebe, své pozitivní energie a společně jsme prožili krásný den, na který budeme rádi vzpomínat.

Číst dál: Naši narozeninovou oslavu nepodpoří jen hodní partneři, ale i samotné rodiny

Aktuální kolo